PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Rok 2015 Inovace pro ženskou krásu

1. 1. 2015

Chytré telefony má pomalu každá věková kategorie. Náročnost klientů je stále vyšší a tak se inovují novinky a aplikace. Jednou z nejnovějších aplikací, která se u chytrých telefonů objeví je Make-up Genius, kterou můžete zkusit třeba v dopravní koloně..-)

Make-up Genius je nová aplikace vyvinutá značkou L´Oréal Paris. Od ledna je pro chytré telefony k dispozici i v České republice. Za vznikem této aplikace stála velmi jednoduchá úvaha – „krása“ je jedním z nejvíce googlovaných témat na světě, s přibližně 4 miliardami hledání za rok. Značka se proto rozhodla vyjít vstříc svým spotřebitelům a nabídnout jim tento zcela unikátní nástroj, s jehož pomocí se chytrý telefon stane doslova zrcadlem a každá žena pak svou vlastní mak-up designérkou. Tváří této aplikace se pro Čechy a Slovensko stala Celeste Buckingham.

Aplikace Make-up Genius je založena na stejném principu jako 3D filmy – na technologii „RT Track 64“. Jejímu vývoji se věnovali vědci více než 10 let. Jedná se o patentovaný algoritmus mapující rysy a pohyby obličeje pomocí zrcadlového fotoaparátu. Ten zachycuje 64 úhlů obličeje a téměř 100 různých výrazů. Při zkoušení aplikace navíc není nutné nečinně stát – aplikace zachycuje pohyby v rozsahu 60° – vaše líčení se tak pohybuje s vámi, jako ve skutečném zrcadle.

ce2

Umožní vám postupně vyzkoušet celé portfolio líčidel L´Oréal Paris, ale také všechny aktuální  módní looky, nebo třeba najít to správné líčení k vašemu outfitu. Pokud si navíc nebudete vědět rady, jak doporučený look vytvořit, aplikace vám prostřednictvím profesionálních tutorialů ukáže, jak na to.  Aplikace nabízí i možnost oskenovat čárový kód konkrétního produktu přímo v prodejně, každá žena tedy ihned uvidí, jak by vypadala po jeho použití, tedy „před“ a „po“.

ce3

 

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018