Jamie Oliver projel nový Range Rover Evoque

21. 12. 2018

Světoznámý šéfkuchař Jamie Oliver se stal jedním z prvních řidičů nového Range Roveru Evoque. Jamie se zastavil na několika svých oblíbených gurmánských místech v Londýně, aby nakoupil suroviny na přípravu toho nejlepšího vegetariánského burgeru ve městě. Ten připravoval pro hosty akce Range Rover Evoque Experience.

Foto 3 compr

V rámci celosvětového uvedení tohoto nového vozu se Jamie proplétal rušnými londýnskými ulicemi, aby vyzvedl všechny potřebné ingredience na přípravu Bhaji burgeru inspirovaného indickou kuchyní. Při vzpomínkách na svůj pořad Naked Chef days se Jamie zastavil pro koření a jogurt v Taj Stores a pro pečivo v pekárně Beigel Bake v ulici Brick Lane. Cestu si zkrátil přes Bishopsgate Goods Yard, kde otestoval rychlost Range Roveru Evoque, projel vodou a přejel několik ramp v tunelech bez jediného škrábance.

Zaparkovat vůz v Londýně není vůbec snadné. V případě Jamieho se parkování ukázalo jako velice snadné, protože využil funkci ClearSight Rear View. Ta přenáší pohled ze zpětného zrcátka na obrazovku s vysokým rozlišením, čímž poskytuje neomezený výhled na vše, co se odehrává za vozidlem.

Foto 1 compr

 

Sdílet článek:

Více na webu Land Rover

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018