JARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA

Startujeme pro vás JARNÍ DÁMSKOU JÍZDU se ŠKODA AUTO. Vyhrajte model ŠKODA OCTAVIA COMBI na celý týden s plnou nádrží a vydejte se na svou cestu. K tomu rozdáme rovných 50 vstupenek na automoto výstavu AUTOSHOW PRAHA v Letňanech (od 12. do 14. dubna 2019). Tak neváhejte a přihlaste se do soutěže!

soutez

ŠKODA OCTAVIA COMBI dokáže hýčkat povedeným designem, jízdním komfortem, bezpečnostními asistenty a praktičností. Navíc je interiér maximálně prostorný, objem zavazadlového prostoru činí 610 litrů a dle potřeby jej lze rozšířit až na 1 740 litrů.

mary kay

Celkem 25 vylosovaných získá po 2 vstupenkách na výstavu AUTOSHOW PRAHA a dárkový balíček od Mary Kay a ŠKODA Collection v hodnotě od 800 do 1500 Kč. Těšit se můžete například na rtěnku True Dimensions™ nebo řasenku Lash Love™ od Mary Kay v kombinaci s dárky ze Škoda Collection.

Absolutní vítěz získá model ŠKODA OCTAVIA COMBI na celý týden s plnou nádrží!

Zkuste své štěstí a odpovězte na tři jednoduché otázky níže.

Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži!

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018