PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Jarní dámská jízda na AUTOSHOW 2018

17. 4. 2018

Letošní Autoshow Praha, která se konala od čtvrtka 12. do neděle 15. dubna v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti, navštívilo 26 257 lidí. O speciální program pro všechny návštěvnice na veletrhu se už počtvrté postaral náš magazín Žena v autě.cz. Děkujeme všem ženám, řidičkám a maminkám, které se k nám na stánek přišly podívat!

IMG_7331

Stánek magazínu Žena v autě.cz nabídl všem návštěvnicím místo pro inspiraci, zábavu i relaxaci zároveň. Na stánku si návštěvnice a aktivní řidičky vyměnily své zkušenosti za volantem, seznámily se s modelem ŠKODA Rapid Spaceback a ŠKODA Citigo a zasoutěžily si o hodnotné ceny.

IMG_7403

Součástí programu bylo i líčení zdarma poskytnuté kosmetickými poradkyněmi Mary Kay, diskuse s Robertem Šťastným, expertem Výzkumu dopravní bezpečnosti ŠKODA, nebo workshop správného poutání dětských autosedaček od Vanda Store.

stastny

Mezi návštěvnicemi, které si za námi přišly vyměnit své zkušenosti za volantem, nechyběla několikanásobná olympijská vítězka a řidička, rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo zpěvačky Lenka Jankovská a Bára Vaculíková.

IMG_7220

Každá žena se mohla díky hrací kartě zúčastnit naší soutěže. Soutěžící po vyhodnocení odpovědí přímo na stánku obdrželi jednu ze stovek zajímavých cen z našeho eshopu, od ŠKODA, Mary Kay a Ženy sro. Celkem 1 468 žen (včetně Martiny Sábíkové, Báry Vaculíkové a Lenky Jankovské) správně odpovědělo na všech 8 otázek v naší soutěži. Podmínkou bylo vyplnit hrací kartu s osmi otázkami týkajících se bezpečnosti, vystavených modelů aut značky ŠKODA a kosmetiky Mary Kay.

IMG_7379

Součástí hrací karty byla také tipovací otázka o kabelku ZasPas. Stačilo uhádnout kolik bonbonů bylo ukryto v modelu Rapid Spaceback a Citigo od NH Car. Po skončení Autoshow hostesky všechny bonbony sečetly, napočítaly přesně 555 bonbonů. Nejblíže byla tomuto číslu paní Irena Dubská, která si „tipla“ 550 bonbonů a získává dodatečně kabelku z bezpečnostních pásů ZasPas. Gratulujeme!

IMG_7308

Ještě jednou děkujeme za hojnou účast a děkujeme za přízeň všem partnerům. Jízda je naše vášeň, obdivujeme všechny ženy za volantem a přejeme všem šťastné kilometry! .-)

Exluzivně pro všechny maminky za volantem posíláme zdravici se skvělým hitem Automatka od Lenky a Báry.

Automatky z Materska.com na stánku Žena v autě.cz

Zdravíme a obdivujeme všechny ženy za volantem! Skvělé zpěvačky Lenka a Bára z www.materska.com ekluzivně pro všechny maminky za volantem!

Zveřejnil(a) Žena v autě dne 13. duben 2018

#skodaauto #nhcar #sablikova #automatka #materska #marykay #vandastore #autosedačky #zenavaute #zenysro #zaspas #haenke #bezpecnost #ridicky #autoshow #mamataxi

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018