Zdroj: archiv webu

Jarní trendy u Stefanel

11. 2. 2017

Stefanel ve své nové kolekci pro jaro/léto 2017 pokračuje v znovuobjevování své vlastní DNA a estetické identity. Vrací se k hodnotám, které již více než 50 let charakterizují duši této značky, ale tentokrát je prezentuje moderním, současným způsobem.

Jednoduchost, výběr těch nejlepších materiálů, pozornost věnovaná detailům a konečným úpravám, to jsou základní stavební prvky pro silnou, rozpoznatelnou, konzistentní a kolekci. Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu.

Pleteniny, které vždy byly srdeční záležitostí značky, jsou ještě více sexy díky ikonickému, barevnému, geometrickému Zakaria a elegantnímu kašmíru použitých v moderních provedeních a střizích. Novými prvky kolekce jsou: bavlněné modely, příze, která dává modelům trochu rustikální vzhled bez ztráty elegance, krepové bavlna, která dodává měkký objem s rozvlněné detaily a proužkované modely. Krajka a háčkování dodávají kolekci lehký, romantický nádech.

Kolekce se vyznačuje volnými střihy, které jsou lichotivé ke každé postavě. Geometrické vzory osvěží šatník, najdete je na dlouhých hedvábných šatech, halenek i tričkách. Pásky působí romanticky díky kombinaci s pastelovými barvami. Barevná škála modelů začíná u neutrálních odstínech holubičí šedi, lila, k výrazným pomerančovým, limetkovým barvám. Prim hrají i modely oceánsky modré, tmavomodré, pistáciové, fuchsiové, a zelený odstín mořských řas.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018