Jednoduché kroky k bezchybné pleti

22. 10. 2019

Zdá se vám, že udělat si perfektní makeup je záležitostí pro profesionály? Samozřejmě není nic lepšího než se nechat hýčkat vizážisty. Ale ruku na srdce, kdo na to má čas, že? Exkluzivně s Mary Kay vám přinášíme zlaté rady, jak získat jistotu při vytváření dokonalého makeupu díky jednoduchým tipům od vizážistů. Bezchybný makeup totiž začíná několika základními kroky.

MARY KAY

primer

Krok 1: Příprava

Čištění a hydratace vaši pleť připraví na nejlepší výsledky. Pleť připravte Mary Kay® Fixačním gelem pod make-up s SPF 15, tím se sníží patrnost jemných linek a nedokonalostí a prodlouží se trvanlivost vaší podkladové báze.

Krok 2: Podkladová báze

Dále sjednoťte svou pleť podkladovou bází: TimeWise® Matná podkladová báze 3D™ Báze obsahuje složení, které bojuje proti stárnutí. Je vhodná pro smíšenou až mastnou pleť a má matný efekt.

Použijte štětec na podkladovou bázi a nanášejte bázi krátkými jemnými tahy. Začněte uprostřed obličeje a tahy veďte směrem k okrajům a nanášejte bázi krátkými jemnými tahy. Začněte uprostřed obličeje a tahy veďte směrem k okrajům.

TimeWise® Matná/ Rozjasňující podkladová báze 3D™ obsahující Age Minimize 3D™. Komplex nabízí více než jen bezchybné krytí – dodá vám nadčasovou krásu. Díky jejímu složení bude vaše pleť vypadat mladší a bez chybičky, na pleti působí lehce a celý den vypadá přirozeně. Tato báze obsahuje složení, které bojuje proti stárnutí. Je vhodná pro normální až suchou pleť a má rozjasňující efekt.

concealer

Krok 3: Korektor pod oči

Mary Kay korektor na očiNeutralizuje tmavé kruhy, rozjasňuje oblast pod očima a pomáhá dosáhnout čerstvého a zcela svěžího vzhledu.

Jeho broskvový odstín je speciálně vytvořen tak, aby barevně upravil modrofialové kruhy pod očima.

Vhodný pro všechny tóny pleti.

Vrství se krásně s Korektorem Perfecting Concealer™ pro přirozené a souvislé překrytí.

Vhodný pro citlivou pleť, včetně jemné oblasti očí.

Vhodný při používání kontaktních čoček.

Korektor Perfecting Concealer™ je základní krok k dosažení přirozenější, jednotnější pleti.

Kryje drobné nedokonalosti pleti, jako jsou pigmentové skvrny, zarudlá místa a stařecké skvrny.

Dlouhotrvající a lehké složení překrývá a maskuje, vyhlazuje vrásky a jeho konzistence je krémová.

Technologie lehce rozptylující světlo napomáhá zakrýt jemné linky a opticky vyhlazuje drobné nedokonalosti

Vhodný pro všechny typy a odstíny pleti

Vhodný pro citlivou pokožku, včetně citlivých míst kolem očí

Zesvětlete stinná místa rozjasňovačem pleti a zakryjte nedostatky korektorem. K dosažení dokonalosti se řiďte těmito dvěma kroky.

powder

Krok 4: Zakončení

Líčení zafixujte transparentním pudrem, zářivý nádech dodejte tvářenkou. K vytvoření nádherného líčení nejsou nutné všechny kroky, jejich kombinace zajistí dlouhodobý účinek a nejlepší výsledky.

 

“Potřebujete dobré plátno a to plátno si musíte připravit. Bez přípravy pleti nemůžete očekávat žádné zázraky. Make-up není kouzlo.“ – Charlie Green, vizážistka Mary Kay

chromafusionKrok 5: Rozjasňující/Konturovací pudr

Váš bezchybný vzhled pleti je hotový, ale pokud chcete, můžete ještě přidat další dimenzi. Sluncem opáleného nádechu pleti docílíte bronzovým pudrem, zářivého nádechu rozjasňujícím pudrem Chromafusion™. Rozjasňující pudr po nanesení na nejvyšší bod lícních kostí něžně zvýrazní vaši tvář v místech, kde se jí obvykle dotýká světlo. Chromafusion™ konturovací pudr doporučujeme aplikovat pomocí Štětce na tvářenku ze Sady štětců. Pro vytvoření výraznějších kontur použijte delší zkosenou hranu štětce. Kratší stranu štětce použijte při přesném nanášení pudru pod lícní kosti. Pro konturování po stranách nosu můžete také použít štětec na záhyb oka, který je součástí sady.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018