PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Škoda Karoq se představí v plné parádě

8. 9. 2017

Hlavním lákadlem stánku Škoda ve Frankfurtu bude zbrusu nové SUV Karoq. V interiéru nabídne Škodovka poprvé plně programovatelný digitální přístrojový panel.

Ukazatele nového štítu lze individuálně uspořádat a jsou propojené s infotainmentem. Ovládání palubních systému zajistí poslední verze dotykového LCD panelu. Nové mobilní on-line služby jsou rozdělené do dvou kategorií: Infotainment Online, sloužící pro informace a navigaci, a služby Care Connect, které pomáhají při poruchách a v nouzi. Tísňové volání Emergency Call v případě nehody automaticky přivolá pomoc. Karoq dostane všechny dostupné asistenční systémy jako jsou Park Assist, Lane Assist nebo Traffic Jam Assist.

V pětimístném uspořádání nabídne zavazadlový prostor Škody Karoq základní objem 521 litrů. Při sklopených zadních sedadlech vzroste objem pro zavazadla na 1630 litrů. Nechybí ‚Simply Clever‘ řešení například v podobě virtuálního pedálu pro bezdotykové otevírání pátých dveří a příplatková zadní sedadla VarioFlex, která dovolí zvětšit objem kufru až na 1810 litrů.

Ka_00059

Pohon lze zvolit z pěti motorů o objemech 1,0, 1,5, 1,6 a 2,0 litru, s výkony od 115 koní do 190 koní. S výjimkou nejsilnějšího naftového motoru jsou všechny agregáty dodávány buď s šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovou převodovkou DSG. Motor 2,0 TDI o výkonu 190 koní je dodáván s pohonem všech kol a sedmistupňovou převodovkou DSG. Nový motor 1,5 TSI je vybaven systémem odpojování válců. Od výbavového stupně Ambition je na přání k dispozici také volba jízdního profilu v režimech Normal, Sport, Eco, Individual a Snow (ve verzi 4×4).

Ka_00056

Sdílet článek:

Více na webu Škoda Auto

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018