Konečně make-up, který se přizpůsobí

21. 3. 2020

Už žádné hranice mezi vaší pletí a make-upem. Je na čase upustit od iluze „internetové“ krásy a přijmout se taková, jaká jste. Nepoužívejte make-up jako prostředek k překrytí vaší pleti, ale vnímejte ho jako poslední krok pleťové péče, který má vaši jedinečnost a osobnost maximálně podtrhnout. Své o tom ví Petra Kvitová, Jana Kirschner nebo Terezie Kovalová.

S novým vylepšeným složením make-upu True Match přichází také nová kampaň, která představuje inspirativní ženy se silným příběhem. Ženy, které se nebojí ukázat své pravé já, které mají světu co říct a dokážou mnohé z nás inspirovat.

true match lorealSvětoznámá tenistka Petra Kvitová vyhrává ty největší tenisové turnaje a překonává sebe samou i ve velmi stresujících chvílích. Přitom ale nepřestává pečovat o svůj vzhled a i na kurt vnáší svůj ženský půvab a šarm.

Hudebnice Terezie Kovalová vyjadřuje své postoje nejen prostřednictvím hry na violoncello, ale mnohé inspiruje také svými názory na sociálních sítích. Kreativní violoncellistka vystupuje s několika kapelami, přesto si vždy najde čas na své dětské studenty na základní umělecké škole.

Jana Kirschner je slovenská zpěvačka žijící v Londýně, která hudbou doslova žije a nejradši zpívá své vlastní texty. Držitelka mnoha hudebních cen je ale také maminkou dvou dcer, kterým by do života ráda předala část svého ženského postoje.

TM 007Tyto tři inspirativní ženy se staly novými ambasadorkami make-upu True Match od L’Oréal Paris a vystupují v kampani, která oslavuje ženskou krásu. Právě ony totiž zosobňují výjimečné ženy, které jsou nejen krásné, ale mají také silný hlas a nebojí se ho použít.

Stejně jako make-up True Match boří hranice mezi péčí o pleť a make-upem, tyto ženy ukazují, že v životě nic není nemožné. Nenechají nikoho, aby jim určoval limity nebo jim říkal, jaké mají být. Samy určují, kdo jsou, kým chtějí být a kým budou. Buďte výjimečná, buďte svá, protože vy za to stojíte!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018