Králem customů Harley Davidson je pražské dealerství

10. 5. 2015

Obdivujete motorky Harley Davidson? Jistě budete potěšení zprávou, že právě pražské delarství získalo titul The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy a zajistilo si tak postup do celoevropského semifinále. Semifinále probíhá právě teď a je možné hlasovat do 28.května.

V pražském klubu Lávka se uskutečnila Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy. Všech 17 dealerství Harley-Davidson tohoto regionu mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů. Pražské dealerství, které svojí přestavbou zaujalo během března a dubna nejvíce hlasujících. Pražský dealer zároveň bodoval i u českých novinářů.

Na druhém místě se umístila přestavba budapešťského dealerství a třetí místo získala Varšava. Během večera byla vyhlášená také speciální cena centrály CEE, kterou obdrželo dealerství v Hradci Králové.

Jak jsme již v úvodu zmínili, pražské delarství nyní bojuje s dalšími 8 šampiony o finále, do kterého se probojuje pouze pět.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018