Krásná pleť: jarní detox na doma

Hledáte tipy, jak na jaře dodat vzpruhu a novou energii vaší pleti? Doma je teď na sufrování po internetu a péči o sebe více času. Soutěžte s námi o 5 kosmetických taštiček s mixem zázračných masek 7th Heaven a vaše pleť bude po zimě zase vláčná, hebká a zářivá.

Když jsme u toho jarního „domácího“ detoxu, začněte z gruntu: jezte jen zdravě, hodně pijte a cvičte. Detoxikační hydrogelové masky jen zvýší kýžený výsledek.

7Detoxikační masky mají okamžitý viditelný efekt. Skvělá je například speciální bublinková maska 7th Heaven se směsí aktivního uhlí, badyánu a kyslíku, která začne na vzduchu pěnit. Díky pěně směs prostoupí hluboko do pórů a z pleti odstraní toxiny, nečistoty i přebytečný kožní maz.

O rychlou hydrataci pleti se postará zlatá maska 7th Heaven Renew You 24K, která díky svému obohacení o aminokyseliny zajistí okamžitou dokonalou regeneraci pleti. Aminokyseliny spolu s dalšími ingrediencemi, jakými jsou pravé 24-karátové zlato a badyán, pleť hydratují i omlazují. Maska obnovuje a udržuje přirozenou funkci pleti, pomáhá předcházet vzniku povislé pokožky.

Superpotraviny jsou velkým hitem nejen ve zdravé výživě, ale i v kosmetice. Řadí se mezi ně například borůvky, chia semínka, ořechy, mladý ječmen, konopná semínka, řasy, nebo exotické ovoce jako avokádo a granátové jablko. Nechte jejich účinky působit blahodárně i na pleť v podobě jednorázových masek 7th Heaven Superfood. Řada nabízí hned 4 masky – avokádovou, borůvkovou, jílovou masku s chia semínky a matchou či masku s olejem ze semínek Cannabis Sativy.

Zajímavé, že? Nechcete to také vyzkoušet? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a dostat se do hry v naší soutěži.

Nápovědu naleznete na https://www.pre-wo.cz/7th-Heaven

pravidla_7th Heaven

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018