Lancia Delta = expanze fantazie

26. 5. 2008

Máte rády tajemství? Lancia Delta představená na letošním Mezinárodním autosalónu v Ženevě ve svém názvu skrývá kryptogram: Delta jako matematický symbol označuje změnu, rozdíl a vývoj. A to také nový koncept všechno představuje. Jde o jedinečný produkt ve své kategorii, v níž splynuly dvě základní kvality: elegance stylu a odvážný a inovativní temperament, kterými je prodchnut celý marketing a komunikace.

Jménem Delta se pro druhé století značky Lancia zrodilo zcela nové vozidlo v designu, který nemá obdoby, ale který je přesto věrný poslání své značky.

 Nová Delta, vyvinutá v designérském středisku Centro Stile Lancia, dále rozvíjí tradici velkých vozů Lancia: od Aprilie k Appii, od Fulvie k Betě nebo od Prismy přes Dedru až po Lybru a vrací se zpět na první místo v segmentu středních sedanů.
Tichý a světlý interiér s použitými hodnotnými materiály a sladěnými tóny poskytuje nesrovnatelně pohodlné cestování. Vnitřní obložení je z materiálu pohlcujícího hluk, čímž navozuje pocit z úžasně tiché jízdy. Světla je dostatek díky velkoplošným bočním oknům a případně i přes prosklenou a otevíratelnou střechu GranLuce.
K tomu, aby se interiér stal skutečným salónem, přispívají i zadní posuvná sedadla s nastavitelnými opěradly. Toto řešení dále umožňuje přizpůsobit a tvarově upravit již tak rozměrný prostor pro zavazadla.
Navíc nová Delta nabízí interiér vybavený špičkovou technologií v oblasti zábavy instalovanou ve spolupráci s těmi nejlepšími partnery z příslušných odvětví, což dokazuje například rádio Hi-fi Bose s přehrávačem CD a MP3 a s ovladači na volantu, systém Blue&Me®, i ve verzi NAV, vyvinutý ve spolupráci se spol. Microsoft, a nejmodernější systém satelitní navigace od společnosti Magneti Marelli.
I motory a mechanika Lancie Delty vyzařují eleganci a temperament.
Nejen ladné tvary a ušlechtilé materiály, ale i vztah k okolnímu prostředí. Pokud se týká ekologie, Lancia Delta svými dieselovými motory předstihuje limity budoucí normy Euro 5 a tato vlastnost ji oproti konkurenci určitě dodá další „deltu“.

Významnou novinkou při prezentaci nového konceptu Delta zákazníkům je skutečně nebývalé využití www stránek. Stránky věnované novému modelu Lancii Delta zaznamenávají obrovský úspěch. Za dva měsíce od uvedení do provozu je navštívilo více než půl milionu uživatelů. K tak vysokému číslu přispělo mimo jiné i to, že jsou tyto webové stránky neustále vylepšovány a inovovány. Každý týden zde přibývají nové informace, které se týkají jak produktu samotného, tak i různých novinek ze světa zábavy.K jejich špičkové výbavě patří  konfigurátor, který je určen pro všechny, kteří si touží Lancii Deltu prohlédnout zblízka a v různých barevných kombinacích. Nový konfigurátor nabízí vysoce kvalitní 3D obrázky a jejich skvělé barevné přizpůsobení, vytvořené přímo projektanty vozu Lancia Delta. Uživatel má při online prohlížení také možnost zvolit si různé náhledy a rotace vozu a odhalit jeho veškeré detaily. Odlesky světla a stíny velmi dobře kontrastují s barvou karoserie. Lze si tak velmi jednoduše vytvořit obrázek o tom, jak model ve skutečnosti vypadá.

Nová Delta je synonymem pro eleganci a komfort, což dokazuje i nově vytvořený 360° pohled. Virtuální 3D vizualizace odhaluje celý interiér vozu a umožňuje nejen vidět jeho rafinované zpracování, ale téměř i „cítit“ ušlechtilé materiály, ze kterých je vůz vyroben. Při prohlížení vozu pomocí konfigurátoru máte pocit, jako byste byli na palubě nové Delty. Poslední novinkou, kterou Delta Projekt přináší, je možnost rezervovat si ve všech showroomech Lancia v absolutní předpremiéře novou Lancii Deltu. Tato nabídka platí  do světového uvedení Delty na trh. To se uskuteční 21. června 2008. 

Sdílet článek:

Více na webu Lancia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018