PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Letní dovolená 2018 a rady na cestu

1. 8. 2018

Tááák a je to, polovina prázdnin na námi. Vyrazila jste s rodinou či kamarády na svou vytouženou dovolenou? Pokud vás to ještě čeká, pak vám doporučujeme seznámit se s předpisy země, kam se chcete autem podívat. Buďte v obraze a seznamte se s aktualizovanými informacemi o dopravních předpisech, které platí ve státech jako je: FrancieItálie, ŠpanělskoPortugalskoNěmeckoMaďarskoChorvatskoSrbskoAlbánieBosna a HercegovinaBulharskoŘeckoČerná Hora nebo Makedonie a dozvíte se vše potřebné: jaká je povinná výbava, jak je to s alkoholem v krvi nebo kde si zapálíte cigaretu v autě jen pod pokutou.

opel insignia

PS: Letos letí přímořské oblasti na Balkánu. I my se proto na cestu Balkánem osobně vydáme prostorným kombíkem Opel Insignia Country Tourer, abychom s vámi pak sdíleli všechny automoto informace potřebné pro návštěvu balkánských zemí.

Přejeme vám šťastné kilometry a úžasné léto! Vaše redakce

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018