Lucia Kopačíková s Lancií v Benátkách

14. 9. 2010

Vždy neodolatelná, vždy odlišná. Taková je modelka Lucia Kopačíková a značka Lancia. Právě pod patronátem automobilové značky Lancia vznikla i letos na filmovém festivalu v Benátkách exkluzivní a stylová kavárna pod širým nebem, tentokrát na terase hotelu Excelsior na slavné pláži Lido, kam právě zavítala i Lucia. Lancia Café se na minulých ročnících benátského festivalu velmi osvědčila, a proto i v letošním roce organizátoři pokračují se značkou Lancia v úspěšné tradici. Lancia Café se opět stala unikátním místem pro setkávání novinářů s herci, producenty a všemi dalšími hvězdami festivalu v příjmené a uvolněné atmosféře.

Lancia Café je symbolem dlouholeté podpory, kterou značka Lancia festivalu věnuje. Lancia je již popáté hlavním sponzorem celé akce. Pro filmový festival v Benátkách byla vyčleněna speciální flotila vozů Lancia Delta v unikátním designu „Hard Black“. Tyto vozy nemůžete přehlédnout. Matná černá příď je vkusně doplněna lesklou střechou a dodává tak celému vozu italský dotek elegance a stylu. V průběhu festivalu budou Delty přepravovat filmové hvězdy z hotelů přímo na červený koberec.

Sdílet článek:

Více na webu Lancia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018