Mobilní telefon pro milovnice Land Roveru

28. 2. 2018

Land Rover uvede na trh speciální velmi odolný mobil Land Rover Explore, který je inspirovaný modelem Discovery. Disponuje baterií s výdrží na dva dny při plném zatížení a umožní vám tak zůstat v kontaktu například se záchrannými složkami v případě, že se dostanete do potíží. 

Baterie s nadstandardní kapacitou zajistí příjem pro celodenní pěší turistiku, cyklistiku nebo lyžování s neustálým připojením k GPS. Životnost baterie může být zdvojnásobena využitím tzv. Adventure pack, který také zvyšuje spolehlivost a přesnost signálu GPS a zlepšuje tak orientaci v terénu.Foto 1

Díky speciálně navržené ochraně displeje vydrží pád až z 1,8 metru, přežije pod vodou i slanou a dokáže se vyrovnat s extrémními teplotami, vlhkostí, tepelnými šoky a nejrůznějšími vibracemi. Tato úroveň ochrany zajišťuje, že zařízení přežije i na blátivých stezkách nebo v těžkých přeháňkách a dál vás udrží v kontaktu se světem.

Full HD displej pracuje i pod přímým sluncem a lze ho ovládat vlhkými prsty nebo v rukavicích. Je také plně kompatibilní se všemi aplikacemi vozů Land Rover. Pro Land Rover Explorer je k dispozici další hardwarová výbava, včetně velké 4370mAh dodatečné baterie nebo univerzálního držáku na kolo. Telefon Land Rover Explore bude vystaven na březnovém autosalonu v Ženevě.

Sdílet článek:

Více na webu Land Rover

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018