Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty

21. 5. 2020

Hudební live produkce a letní festivaly ani v tomto období pandemie rozhodně nekončí. Po úspěšném projektu Autokin přiváží agentura Dream PRO a Autodrom Most živá vystoupení těch nejznámějších českých umělců. První Autokoncerty odstartují už o tomto víkendu.

autokoncerty

V pátek čeká návštěvníky vystoupení Leoše Mareše DJ Show Live, v sobotu pak na podium dorazí Ewa Farna a Slza. Veškerá opatření jsou konzultována s Krajskou hygienickou stanicí. Autokoncertem podpoří pořadatelé zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. Vstupenky jsou v prodeji od 10. května.

Oba koncerty začnou vždy ve 20:00 hodin. Brány Autodromu v Mostě se otevřou už o tři hodiny dříve. Připravujeme i další koncerty, kde pro vás právě teď domlouváme vystoupení například Mirai, Olgy Lounové, Xindl X a dalších hudebníků. Abychom si mohli všichni společně Autokoncerty vychutnat, musí každý návštěvník dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření.

autokoncerty

Pořadatelé vás vždy zaparkují na určené místo, z vozidel se během koncertu nesmí vystupovat a mezi vozy bude odstup. Stejně kvalitní zvuk bude v každém voze, hudební show uslyšíte nejen přímo z pódia, ale jednáme také o vysílací FM frekvenci na vašich autorádiích. Konkrétní opatření najdete už nyní na webu www.autokoncerty.cz.

autokoncerty

Kromě standardních vstupenek si budete moct zakoupit i VIP vstup, se kterým se dostanete až přímo pod hudební stage. Vstupenky jsou v prodeji od 10. května přímo online na webu www.autokoncerty.cz. Prodej zajišťuje Ticketportal. Vystoupení hudebníků si budou moct návštěvníci vychutnat na pódiu velkém 12 x 10 metrů s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na podiu.

Projekt Autokoncerty navazuje na úspěšně realizované projekce Autokina v Ústí nad Labem, které jen během 11 dní nabídlo 30 promítání českých a zahraničních filmů a které navštívily tři tisíce diváků ve více než 1300 autech.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018