foto: Anytime.cz

Na nákupy si půjčte auto

11. 11. 2022

Výzdoba obchodů a obchodních center hovoří jasně. Vánoce se nezadržitelně blíží. Jak ale zvládnout efektivně a pohodlně nákupy, pokud nemáte vlastní vůz?

Nabízí se možnost městské hromadné dopravy. Ta je fajn, pokud nakupujete na jednom, dvou místech. Pokud chcete oběhnout více částí města, a navíc koupit objemnější dárky, je to velice nepraktické.

To samé platí i o taxi službě. Ta vás sice může zavést do dalšího obchodu, ale co s již koupenými dárky, často v několika taškách? V kufru taxíku si jej nechat nemůžete, případně se tato služba výrazně prodraží.

Vanocni_darky_nakupy_Anytime21
foto: Anytime.cz

Sdílené auto na pomoc

 „Sdílené auto si můžete půjčit na celý víkend, jeden den či jenom například na dvě, tři hodiny. A nemusíte se s tím stresovat. I když se nákup protáhne na hodiny čtyři, zaplatíte na konci reálnou částkou hodinového pronájmu.

Navíc s ním můžete kdekoliv a kdykoliv parkovat na modrých i fialových zónách, stejně zde můžete ukončit pronájem.

To můžete kdekoliv, například u vašeho bydliště, pokud je v domácí zóně. Navíc všechny vozy mají automatickou převodovku a parkovací kameru, takže není nutné se obávat řízení v hustém provozu, ani parkování,“ říká Milan Beutl ze společnosti Anytime.

Sdílené vozy již i v odlehlých částech Prahy

Anytime carsharing v minulých dnech rozšířil domácí zóny i na území odlehlých částí hlavního města. Jezdit tedy sdílenými vozy je samozřejmě možné po celé republice a vracet je nyní lze na aktuálně rozšířeném území Prahy.

Nakupovani3_foto_zdroj_Anytime
Zdroj: ANYTIME.CZ

„Naši uživatelé si pochvalují nejen, že nemusí pořizovat drahé auto a starat se o jeho neméně náročný provoz, ale také možné parkování a ukončení pronájmu na modrých a fialových zónách zdarma.

Nyní mohou navíc auto zaparkovat a vrátit na rozšířeném území Prahy a dojet si třeba do Radotína, Průhonic nebo Klánovic a jízdu tam ukončit,“ říká Milan Beutl z Anytime.

Anytime carsharing, přední hráč na poli služeb sdílených vozů, stále rozšiřuje svůj vozový park. V minulých dnech přidal nové vozy Toyota C-HR a lidé ve službě Anytime mají nyní k dispozici již 700 hybridních vozů.

Sdílet článek:

Více na webu Toyota

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018