PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Na zimní dovolenou v karavanu

10. 11. 2017

Sezona svobodného cestování s obytnými vozidly nekončí ani v zimě. Od 1. listopadu je v jedné z největších českých půjčoven k dispozici šestice speciálů plně vybavených k pohodlnému cestování po sněhu i ledu včetně VW California Coast s pohonem 4×4, který se nezalekne žádné výzvy. Navíc za výhodnější ceny než v létě.

6

Zimní půjčování obytných vozů v BARTH Caravan vstupuje už do své třetí sezony. Vůbec poprvé ale společnost nasazuje vozidla se speciálním „winter packetem“. „Ten obsahuje například elektricky vyhřívané přední sedačky, kombinované topení a ohřev vody pomocí elektřiny či plynu, jež v zimním období vydrží až osm dní v nepřetržitém provozu, elektricky vytápěnou podlahu a odpadní nádrž či termoplachtu přes čelní sklo a boční okna,“ přibližuje koordinátor půjčovny Martin Tesař s tím, že ve výbavě samozřejmě nechybí ani zimní pneumatiky či sněhové řetězy.

Zimní ceny, které potěší

Na zimní sezonu jsou v BARTH Caravan připraveny dva čtyřmístné integrované vozy s automatickou převodovkou, dále dva šestimístné obytné vozy s alkovnou, garáží a manuální převodovkou a jeden polointegrovaný vůz (pět míst k jízdě a šest na spaní) s manuálem. Všechny vycházejí z podvozku Fiatu Ducato a nechybí obytná nástavba Bürstner. Cena denního pronájmu začíná na 2500 Kč včetně DPH, oproti letní sezoně tak lze za originální dovolenou ušetřit řádově desítky procent.

Samostatnou pozornost zaslouží VW California Coast, vybavený pohonem všech kol a automatickou převodovkou. K zapůjčení je již za 1900 Kč včetně DPH na den. „Vedle pohonu 4×4 nechybí ani silný, a přitom úsporný motor 2.0 TDi o výkonu 150 kW (205 koní) či mechanická uzávěrka diferenciálu. Californii jsem osobně testoval v zimním provozu a to, jak se s ním dovedla poprat, mi vyrazilo dech,“ popisuje Martin Tesař a dodává: „Vzhledem k tomu, že jednou z nejvíce poptávaných zemí v zimním období je Rakousko, je ve všech vozech zdarma k dispozici i rakouská dálniční známka.“

4

Rezervace obytných aut od BARTH Caravan, plně připravených na zimní radovánky, již byly spuštěny. Vytíženost jednotlivých vozidel i přehledný rezervační systém s volnými termíny je k dispozici zde: https://www.barth-caravan.cz/rezervace/. Minimální doba zápůjčky je tři dny.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018