Nejlepší auto roku 2020 podle nás žen

1. 11. 2019

Ženy patří za volant a chtějí být slyšet! Právě dnes pro vás startujeme 1. ročník ankety o nejlepší auto roku očima žen v ČR. Cílem ankety, nazvané AUTO MÉHO SRDCE, je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy.

Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA

Je na čase zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Pro řidičky a milovnice aut jsme spustili hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Stačí se seznámit s nominovanými modely, vybrat svého favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA poběží do úterý 7. dubna 2020.

Zvolte s námi nejlepší auto z ženského úhlu pohledu. Vstupte do ankety právě zde. Vyberte jeden z 35 nominovaných vozů.

porotkyne AUTO MEHO SRDCE

Hlasování odborné ženské poroty AUTO MÉHO SRDCE

O titulu AUTO MÉHO SRDCE 2020 rozhodne odborná porota složená z 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. Hlasování odborné poroty proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou členky poroty do 1. prosince 2019 vybírat ze všech nominovaných vozů. Z prvního kola postoupí 5 modelů, které získají nejvíc hlasů. V druhém kole budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, které jsou pro ženy důležité. Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020 proběhne v rámci slavnostního večera veletrhu AUTOSHOW PRAHA 2020 u příležitosti zahájení 23. ročníku tohoto veletrhu na začátku dubna 2020.

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, ve kterém je od letoška v porotě mezi 40 novinářkami z celého světa také reprezentantka z České republiky.

soutez_5mesicu

Soutěžte právě teď s naší anketou AUTO MÉHO SRDCE

U příležitosti naší ankety jsme pro vás připravili atraktivní soutěže. V soutěži AUTO MÉHO SRDCE můžete vyhrát auto na celý týden s plnou nádrží zdarma – vybírat budete moci z TOP 5 finalistů, které odborná porota pošle do 2. kola. Pro další výherce máme připravené 3 luxusní talismany do auta2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné jízdy pro ženy-řidičkydárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny v Autodromu Most.

V rámci měsíčních soutěží rozdáme stovky dalších cen. Konkrétně předáme na 100 ks luxusních rtěnek od Mary Kay a 100 balíčků s vůněmi do auta od Parfémy do auta.cz. Neváhejte se proto také zúčastnit naší aktuální měsíční soutěže.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018