Nejlepší český basketbalista jezdí v Audi Q8

24. 4. 2019

Audi uzavřelo partnerství s úspěšným basketbalistou Tomášem Satoranským. Hráč americké NBA převzal klíčky od nového modelu Audi Q8.  Audi tak rozšiřuje podporu úspěšných českých sportovců.

PFDX4500

Sedmadvacetiletý Tomáš Satoranský je teprve čtvrtým Čechem v historii, který se prosadil v NBA, nejlepší basketbalové soutěži na světě, a v posledních letech se mu mimořádně daří v roli rozehrávače týmu Washington Wizards. V letošní sezoně zaznamenal jako první Čech v NBA tzv. „triple double“ (díky 18 bodům, 12 doskokům a 10 asistencím), a to při vítězství nad týmem Milwaukee, který patří v NBA mezi naprostou elitu.

PFDX4387

Český reprezentant hrával v minulosti za týmy USK Praha, CB Sevilla a FC Barcelona. Tomáš Satoranský je aktuálně největší hvězdou českého basketbalu a společně s dalšími výbornými hráči současné generace bude v září usilovat o úspěch české reprezentace na nadcházejícím mistrovství světa v Číně. Hned při prvním startu samostatné reprezentace České republiky na mistrovství světa v basketbalu čekají na Satoranského a jeho spoluhráče v šanghajské skupině E mimořádně atraktivní soupeři: USA, Turecko a Japonsko.

Tomáš jezdí s vozy Audi už několik let včetně jeho působení v Barceloně a Washingtonu. Basketbalista ocenil na modelu Audi Q8 nejen jeho design, ale také že je to univerzální vůz pro rodinu.

Sdílet článek:

Více na webu Audi

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018