Sally Hansen Neon: foto Sally Hansen

Největším hitem v lacích je neon

7. 6. 2023

Červený, černý nebo metalický. Že pěkný lak na autě nebo na nehtech je základ, o tom si v našem magazínu nemusíme dlouho povídat. Letošní sezóně vládne neon a ten se na autech moc neobjevuje. Není to škoda? Na nehtech vypadá úžasně, posuďte samy, milé dámy.

Snimek-obrazovky-2023-06-05-v-17.33.03
Sally Hansen Neon: foto Sally Hansen

Seznamte se s novou limitovanou edicí neonových laků na nehty Miracle GelTM Summer Neon Collection od Sally Hansen. V Česku jsou k dostání exkluzivně v síti drogérií dm.

Laky jsou inspirované oblíbenou letní pochoutkou, bez které si jen málokdo umí představit slunečné dny, a to jsou nanuky.

Nová limitovaná edice dodá vaší manikúře super pop barvy s extrémní pigmentací.

Snimek-obrazovky-2023-06-05-v-17.34.45
Sally Hansen Neon: foto Sally Hansen

Kolekce Sally Hansen® Miracle GelTM Summer Neon Collection obsahuje šest odstínů, zahrnující celé barevné spektrum od světlých po tmavé odstíny, od citronové až po tyrkysovou.

Tyto odstíny jsou dostupné s různými finiši a jsou tak skutečně jedinečné.

V nejsvětlejších odstínech si vyberete mezi elektricky svítivě žlutou Lemon Drop Pop a třpytivě růžovou My Flavourite.

V sytějších odstínech můžete vybírat mezi úžasnou růžovou Un-cone-ditional Love či tmavší fialovou Worth Melting For.

Pokud chcete více šokovat, pak je načase sáhnout po modře neonové Anything is Popsicle či božské tyrkysové Sea-riously Cool.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018