PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Fotoaparát pro nezapomenutelné léto

27. 5. 2018

Ať už se chystáte vyrazit na rodinnou dovolenou, hudební festival, na svatbu nebo na letní party s přáteli, určitě budete chtít, aby vaše zážitky zůstaly uchovány.

Fotoaparáty i digitální služby Canon vám to maximálně usnadní: Canon EOS 6D Mark II – Malá zrcadlovka s velkým srdcem

Se zrcadlovkou Canon EOS 6D Mark II vykouzlíte neobyčejné záběry bez velké námahy. Usnadní vám to displej, který lze vyklopit a libovolně natočit. Bez problémů tak pořídíte záběry nízko nad zemí i rozsáhlé scenérie s fotoaparátem nad hlavou. Zkuste třeba při fotografování držet přístroj u pasu a získat tak přirozenější portréty.

PoweShot G1 X Mark III

 

PowerShot G1 X Mark III: kompakt, který kamarádí s Wi-Fi

PowerShot G1 X Mark III je přístroj pro ty, kteří hledají kvalitu digitální zrcadlovky v kompaktním těle. Váha fotoaparátu je ani ne 400 gramů, takže vás nebude omezovat při letních aktivitách. Kromě skvělých snímků s ním natočíte i nádherné filmy ve formátu MP4 s Full HD. S PowerShotem G1 X Mark III bude stažení nebo poslání fotek i videí otázkou sekund, a to díky Wi-Fi nebo dynamické komunikaci na krátkou vzdálenost NFC. Při koupi tohoto přístroje do konce července lze díky akci Letní cashback získat 1250 korun zpět.

Bezzrcadlovka EOS M50: ideální i na videa

Rozměrově má bezzrcadlovka Canon EOS M50 blíže k praktickému kompaktu, ale přitom se pyšní snímačem velikosti digitální zrcadlovky a neuvěřitelným výpočetním výkonem. Díky tomu můžete pořizovat úchvatné fotografie a natáčet videa v rozlišení 4K, a to i za špatného světla. Život svých majitelů dělá EOS M50 snazší i díky otočnému dotykovému displeji. Fotografičtí začátečníci zvyklí na používání telefonu pak ocení způsob zaostřování a přetahování dotykem prstu na displeji. V rámci Letního cashbacku lze po nákupu tohoto fotoaparátu do konce července navíc získat zpět 1 250 korun.

Canon Photo Companion

Všechny vzpomínky dosažitelné odkudkoliv

Stejně jako je důležité zachycovat zážitky a zásadní životní momenty, je třeba mít také možnost je uchovávat a sdílet se svými blízkými. Canon proto nabízí cloudové uložiště irista, které zdarma nabízí prostor 15 GB pro zachycené vzpomínky na jednom místě. Ukládá videa i snímky v originální kvalitě, včetně souborů RAW, a inteligentně je označuje podle obsahu – od západů slunce po sport, což zásadním způsobem zjednodušuje jejich vyhledávání. Navíc umožňuje jejich přidávání i následné sdílení prostřednictvím účtů na Googlu, Facebooku nebo Flickru. Speciálně k ukládání a sdílení fotografií dětí pak slouží úložiště Lifecake, které v různých prostředích (osobní počítač, telefon, tablet) dává možnost vytvářet fotografickou i video kroniku života přístupnou kdykoliv a odkudkoliv.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018