PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Nová Toyota Corolla Touring Sports

5. 9. 2018

Na letošním autosalonu v Paříži se poprvé představí Toyota Corolla Touring Sports, která navazuje na japonský hatchback, předtavený letos v Ženevě.

ts-highrear-v9-lr-rgb.-2

Corolla Touring Sports

Nová Corolla zaujme dynamickými tvary s viditelnými rozdíly mezi sportovním, kompaktním a dynamickým hatchbackem, resp. elegantním a dle slov výrobce všestranným kombi. K dynamickému vzhledu mají přispět široké podběhy kol s vytaženými lemy,které umožnily zvětšit rozchod kol a zdůraznit širší postoj i nižší těžiště. Vzadu se designový motiv Touring Sports zaměřuje na široká ramena blatníků, doširoka rozmáchlé full-LED koncové svítilny a ostře skloněné zadní sklo.

corolla-ts-interior-1-v6-lr-rgb-2

Corolla Touring Sports

Dynamický design Corolly Touring Sports je dále zdůrazněn několika volitelnými dvoubarevnými kombinacemi, které budou k dispozici již od počátku prodeje. Zákazníci mohou kombinovat lakování karoserie s černým provedením střechy a střešních sloupků, nebo lemováním spodní části masky chladiče. Vyšší stupně výbavy nabídnou po stránce výbavy interiéru například head up displej, audio JBL GreenEdge Premium, bezdrátové dobíjení mobilních telefonů nebo multimediální soustavu Toyota Touch.

ts-loadspace-out-v4-lr-rgb-2

Corolla Touring Sports

Celá modelová řada Corolla s novou hybridní soustavou pohonu o objemu 2,0 litru rozšiřuje stávající nabídku motorizací. Corolla Touring Sports nabídne pouze jeden motor, a to přeplňovaný benzínový čtyřválec o objemu 1,2 litru a výkonu 116 koní. Dále bude možnost výběru z vylepšeného hybridního ústrojí o objemu 1,8 litru a výkonu 122 koní, nebo nového hybridního motoru o objemu 2,0 litru a výkonu 180 koní.

 

 

 

Sdílet článek:

Více na webu Toyota

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018