Nové DS 3 CROSSBACK

17. 6. 2019

Esúvéčko DS 7 CROSSBACK má nového, mladšího a menšího sourozence, který je právě uváděn na český trh, model DS 3 CROSSBACK. Ambasadorku této originální značky se stala usměvavá moderátorka Lucie Borhyová. Čím je tento model originální, se dozvíte právě zde.

Base de donnée : Astuce Productions

DS3 CROSSBACK

Nezaměnitelný styl ideální do města

DS3 CROSSBACK umí zaujmout ze všech stran. Propracovaná maska chladiče DS Wings se světly pro denní svícení s LED diodami a úzkými světlomety DS Matrix LED Vision je velice pohledná a sexy. DS3 CROSSBACK je na první pohled se svou délkou 4,12 m a šířkou 1,79 m působivé menší SUV s boční žraločí ploutví zděděnou od modelu DS 3.

Vlastnímu stylu se v DS3 CROSSBACK meze nekladou

K dispozici je 10 různých kol, 10 odstínů karoserie a 3 barvy střechy. DS 3 CROSSBACK podtrhuje celá řada jedinečných detailů, jako jsou například neviditelné okenní lišty, výsuvné kliky nebo čistá linie střechy bez antény. Díky systému hands-free přístupu a startování Proximity se navíc stačí k autu přiblížit do vzdálenosti 1,5 metru a vůz se odemkne a všechny 4 kliky se automaticky vysunou. Při vzdálení se od vozu se kliky zasunou zpět a vůz se uzamkne. Jak působivé!

www.laurentnivalle.fr

DS3 CROSSBACK

Špičkový design v harmonii s nejmodernějšími technologiemi

DS 3 CROSSBACK nabízí technologie známé z vyšších tříd. Mezi exkluzivní výbavu patří třeba plně digitální kokpit či celá řada asistenčních prvků, ať již bezpečnostních či komfortních. Nejviditelnějším příkladem jsou světla DS MATRIX LED VISION v kombinaci s technologií Matrix Beam. Jejich světelné paprsky se automaticky přizpůsobují okolnímu prostředí, takže řidiči mohou mít trvale rozsvícena dálková světla, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu.

DS DRIVE ASSIST nabízí řidičce poloautonomní řízení

Tento systém využívá multifunkční kameru a radar a spojuje adaptivní tempomat vybavený funkcí Stop and Go s asistentem udržování polohy v jízdním pruhu. Mimořádně užitečný pro pohyb ve městě je i parkovací asistent DS PARK PILOT, který zvládne vůz sám zaparkovat, aniž by řidič musel ovládat volant či pedály. Další novinkou v segmentu je Active Safety Brake. Jedná se o systém automatického nouzového brzdění, který dokáže při snížené viditelnosti detekovat nejen jiná vozidla, ale také chodce a cyklisty, a funguje při rychlostech od 5 do 140 km/hod.

www.laurentnivalle.fr

DS3 CROSSBACK

Vytříbený interiér a ruční práce

DS staví v designu interiéru na ruční řemeslné práci. Interiér DS 3 CROSSBACK se inspiroval motivy hodinkového pásku (Bracelet) na kožených sedadlech a překvapí kvalitními materiály na čalouněné palubní desce s materiálem Alcantara® nebo kůží Nappa a ozdobným perlovým prošitím. Interiér DS3 CROSSBACK je výjimečně elegantním místem, které kombinuje ty nejkvalitnější materiály s inovativními designérskými řešeními. Digitální prostředí vozu DS 3 CROSSBACK doplňuje velký 10,3″ dotykový displej a středová konzola s dotykovým ovládáním. Vývojáři značky DS rovněž prohloubili partnerství s francouzskou společností Focal, která výhradně pro modely DS vyvinula systém Electra®. U DS 3 CROSSBACK zahrnuje celkem 12 reproduktorů a zesilovač o výkonu 515 W. Díky tomu má tento model naprosto unikátní akustický podpis na úrovni nejlepšího koncertního sálu. Objem zavazadlového prostoru je 350 litrů.

Base de donnée : Astuce Productions

DS3 CROSSBACK

Dynamika ruku v ruce s komfortem i ekologií

Nové SUV značky DS je prvním vozem postaveným na „multi-energy“ platformě CMP skupiny PSA, která je vhodná pro různé druhy pohonů. V benzinové verzi je k dispozici motor PureTech 100 se šestistupňovou manuální převodovkou, výkonnější motory PureTech 130 a 155 jsou standardně vybaveny osmistupňovou automatickou převodovkou. Stejně je tomu i u dieselových motorů BlueHdi 100 a 130. Všechny tyto motory – tříválcové v případě benzínu a čtyřválcové u dieselu – jsou přeplňované a poskytují vysokou úroveň výkonu a současně nízkou spotřebu.

www.laurentnivalle.fr

DS3 CROSSBACK

Program exkluzivních služeb pro majitelky značky DS

Majitelům DS 3 CROSSBACK jsou k dispozici i služby programu Only You. Díky mobilní aplikaci MyDS App se mohou kdykoliv spojit se svým vozem DS a v případě potřeby lze i telefonicky kontaktovat asistenční centrálu. Aplikace sloužící jako osobní účet zákazníků DS a poskytuje rovněž přístup k palubní dokumentaci, umožňuje sledovat historii cest či dostávat upozornění na nutnost provedení pravidelné údržby. Lze si přes ni také zařídit schůzku v DS či si dokonce objednat službu soukromého řidiče DS Valet, který je k dispozici během údržby vozu DS nebo při předání nového vozu DS. Součástí programu Only You je také DS Assistance – služba, která se v případě poruchy nebo nehody postará o vše potřebné.

Model DS3 Crossback staruje ve verzi 1,2 PureTech 100k Be Chis na ceně 560 000 Kč.

Značka DS otevřela s uvedením nového SUV modelu DS 3 CROSSBACK svůj první český exkluzivní showroom DS STORE PRAHA na Černém mostě u společnosti Domanský. Praha byla pro vybudování DS STORU vybrána mezi celkem 200 nejprestižnějších měst světa.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018