Nový Opel Corsa: dokonalý společník!

Objevte novou generaci legendární a mezi ženami velmi oblíbené Corsy. Vyhrajte Opel Corsa na víkend nebo další z 15 cen. Podzimní sychravé počasí směle přečkáte ve stylové, teplé čepici a praktické pláštěnce od OPEL. Stačí se přihlásit do soutěže, odpovědět na otázky a zkusit štěstí!

2169204-939oxk693i-whrOpel Corsa nové generace se cítí jako ryba ve vodě v džungli měst, ale bez mrknutí blinkru se popasuje i s dálnicí nebo sebedelšími cestami na dovolenou.

Však také Corsa získala prestižní mezinárodní titul „Best Buy Car of Europe in 2020“, tedy „Nejlepší koupě v Evropě“!

Pod kapotou vždy pětidveřové Corsy lze najít úsporné benzinové i vznětové motory, přičemž řada z nich může byt propojena s komfortním osmistupňovým automatem. Corsa umí ale jezdit i na elektřinu. Elektromobil Corsa-e ujede na jedno nabití až 337 kilometrů.

Seznamte se s nejlepší čtyřkolovou nabídkou právě zde. Hrajte v naší soutěži a zkuste své štěstí. Pravidla Opel Corsa soutěž 2020

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018