PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Odhalte svou ženskost s rtěnkami od Mary Kay

14. 5. 2017

Rtěnka je nezbytnou tečkou za dokonalým líčením a leccos o vás prozradí. Mary Kay nabízí širokou škálu barev a různá složení, ze kterých si vybere každá žena. Která osloví vás?

Od přírodních tělových barev po jasné zářivé odstíny. Vždy ve složení, které je konzultováno s dermatology, a dodává tak vašim rtům potřebnou výživu a péči. Takové jsou rtěnky od Mary Kay. Rady dermatologů a vizážistů se snoubí s dlouholetou zkušeností, aby vznikly kvalitní přípravky, které si jednoduše zamilujete. Svědčí o tom i ocenění, kterých stále přibývá. Mary Kay® Gelová polomatná rtěnka získala ocenění Výrobek roku 2016 udělované Asociací vizážistů a stylistů České republiky a True DimensionsTM Rtěnka se pyšní titulem Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů České republiky. Popusťte uzdu fantazii a nechte promluvit svou ženskost.

Mary Kay®Gelová polomatná rtěnka využívá technologie gelových mikrokuliček, které zajišťují sytou, dlouhotrvající barvu. Lehce se nanáší, nevysušuje a poskytuje vašim rtům potřebnou ochranu. Speciální mikročástice rozptylují světlo, čímž vytváří hladký vzhled a redukují viditelnost vrásek. Současně zabraňují rozmazávání.

Mary Kay® Gelová polomatná rtěnka

Mary Kay® Gelová polomatná rtěnka

Chcete líčením prozradit svou náladu, podtrhnout osobitý styl, zkrátka pohrát si s nejrůznějšími odstíny? Pak vyzkoušejte pestrou paletu True DimensionsTM Rtěnky, jejíž složení je plné moderních přísad pro péči o pleť. Vyhlazuje jemné linky, dodává rtům plnost, hydratuje a uzamyká vlhkost uvnitř. Pokud vsázíte na přirozenost, použijte True DimensionsTM Transparentní rtěnku, která je méně pigmentovaná a nechává tak vyniknout přirozenou barvu vašich rtů.

rtenka2

Máte citlivou pokožku? Pak je pro vás tou správnou volbou Krémová rtěnka, která je klinicky testovaná i na podráždění a alergie. Obsahuje vitamín E a C, které chrání vaše rty před nepříznivými vnějšími vlivy způsobujícími vrásky. Krémová rtěnka od Mary Kay nabízí dlouhotrvající, bohaté barvy, které se nerozmazávají.

Oddejte se nekonečné hře barev a dopřejte vašim rtům kvalitní péči. Pro výběr toho správného odstínu nebo více informací o přípravcích Mary Kay® navštivte webové stránky www.marykay.cz nebo kontaktujte svou nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay.

Náš tip: S kosmetickými poradkyněmi Mary Kay se můžete osobně potkat také na našem stánku Žena v autě.cz na motoristické slavnosti Legendy 2017. Rády vám poradí a nalíčí vás. Navíc právě teď můžete v naší soutěži vyhrát některé ze skvělých výrobků Mary Kay. Tak jen do toho!

www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018