Zdroj: archiv webu

Pestré letní stolování

4. 6. 2016

Těšíte se také jako my na dlouhé teplé letní večery s přáteli, jídlem a sklenkou dobrého vína? Možná je čas zamyslet se, čím je letos můžete oživit. Ať už budete prostírat venku na zahradě nebo uvnitř v domě, či bytě, popřemýšlejte nad oživením stávajícího stolování textilními a zároveň praktickými doplňky. Nejednoduší je začít prostíráním a ubrusy. Prostoru by mohly prospět i květiny nebo svíčky, ale na stole zbytečně zabírají místo, ty vyšší mohou bránit stolovníkům ve výhledu.

Jeden z tipů jak si posezení oživit nabízí nová kolekce ubrusů a prostírek od Garnier Thiebaut, ze které přímo sálá léto a pozitivní energie. Ubrusy i prostírky jsou pestrobarevné, takže rozveselí každý interiér nebo zahradní posezení. Jsou navíc i velice praktické – mají nepřilnavou a nešpinivou úpravu. Pokud se tedy ubrus ušpiní, lze ho očistit jemnou houbičkou a teplou vodou nebo vlhčeným ubrouskem. Díky tomu už pak textil nemusí prát a barvy se zachovají mnohem déle. V portfoliu značky najdete třeba luxusní damaškové ubrusy, utěrky, polštářky, ubrousky, látky, nebo běhouny. Inspirovat se můžete zde.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018