Perfektní makeup od Ježíška

15. 12. 2018

Ve vánočním shonu nezapomeňte na sebe a hýčkejte se. Dermacol nyní uvádí nové barvy makeupů, třpytek a rtěnek. Inspirujte se jimi a buďte na Ježíška ještě krásnější.

1369_24h Control make-up

Dlouhotrvající a doteku odolný Dermacol 24h control make-up patří k nejprodávanějším make-upům a je bestsellerem mezi emulzními make-upy. Aktuálně se jeho nabídka rozšířila o šest nových odstínů. Make-up krásně kryje a perfektně sjednocuje barevný tón pleti na celých 24 hodin.

 

 

 

 

 

 

1425_Korektor Perfect Me SAND zavreny

Zdokonalující korektor a rozjasňovač 2v1 Dermacol Perfect me dokonale kryje nedostatky pleti a rozjasní oční okolí až na 14 hodin. Obsahuje aktivní látku Biopythex, která redukuje tmavé kruhy pod očima a známky únavy, zklidňuje pleť a eliminuje její začervenání. Díky extraktu z pěti rostlin a kvasinkám je pleť po aplikaci jasnější a působí zdravějším dojmem.

 

 

 

 

 

3128 - Paletka ocni stiny Matt and Pearl

 

Paletka očních stínů Dermacol Matte and pearl je vhodná pro běžný den nebo odvážné večerní líčení. Obsahuje dokonale sladěný výběr 10 matných a perleťových odstínů, které můžete libovolně kombinovat. Díky vysoké pigmentaci nalíčíte oči doslova jedním tahem, pro dosažení ještě intenzivnějšího efektu můžete stíny vrstvit. Dostupné jsou ve dvou barevných variantách

 

 

Magnetique Vicko

 

Žhavou zimní novinkou je řada hydratačních rtěnek Dermacol Magnetique. Lehká krémová textura s obsahem vitamínu E a olejů vytvoří na rtech ochrannou krémovou vrstvičku, která jim dodá hedvábnou jemnost a zároveň je hydratuje, vyhlazuje a chrání před popraskáním. V oblíbených „klikacích“ obalech najdete 17 perfektně odladěných odstínů s vysokým obsahem pigmentů – od přirozených nude přes oblíbenou červenou až po odvážnější tmavé odstíny. Ať už si vyberete kterýkoliv, vaše rty budou přitahovat pohledy okolí jako magnet.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018