PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Podzimní soutěž s Waterdrop

Vplujte do podzimu s lehkostí bájného jeřába. Jeho motiv objevíte na nejnovější lahvi mikrodrinku Waterdrop. Jedním z cílů waterdropu je ulehčit přírodě. Proto značka nabízí zákazníkům kromě kvalitního pití skrytého v malé kostce s výtažky ze superpotravin také lahve na vodu. Díky nim můžete mít svůj nápoj vždy po ruce a vyhnete se tak nákupu zbytečných jednorázových plastů.

a (7)

Originální lahev waterdrop z borosilikátového skla s bambusovým víčkem od Natali Ruden si budete moci pořídit v setu s pěti krabičkami, každá s jinou příchutí. Lahev spolu s ručně vyráběným bambusovým carry kitem využijete také jako krásný a neotřelý dárek.

Mikrodrink Waterdrop je unikátní nápoj v malé kostce. Vitamíny a výtažky ze superpotravin v pěti chuťových variacích dopřejí vašemu tělu potřebné látky a nezatíží ho zbytečným cukrem či kofeinem. Vyzkoušejte Boost s černým rybízem, černým bezem a açaí, Relax z ibišku, aceroly a arónie, Focus vyrobený z limety, zelené kávy a baobabu, Youth s broskví, zázvorem a ženšenem a Defence obsahující výtažky z brusinky, šípku a moringy.

a (8)

Na pět z Vás čeká láhev Watedrop s designem Natali Ruden a balení kapslí Defence (1 balení = 12 kapslí). Soutěž trvá od 4. 10. – 4. 11. 2018, výherce uveřejníme 5. 11. 2018. Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu www.waterdrop.cz

Pravidla_Waterdrop

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018