Porotkyně vybraly 5 nejlepších aut

2. 12. 2019

Anketa AUTO MÉHO SRDCE, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy, již zná TOP 5 finalistů. Odborná porota složená z 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko, poslala do 2. kola ankety model RANGE ROVER EVOQUE, VOLVO S60, LEXUS UX, ŠKODA KAMIQ a MINI Cooper SE.

AUTO MÉHO SRDCE Top5

Cílem ankety AUTO MÉHO SRDCE je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. Porotkyně nyní v druhém kole otestují modely na vlastní kůži, vyberou vítěze ankety AUTO MÉHO SRDCE, a to podle 7 kritérií, které jsou pro ženy důležité. Vítěze ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020 vybere porota z následujících modelů:

_KP_4823

Velké SUV: RANGE ROVER EVOQUE

Druhá generace luxusního SUV porotkyně zaujala natolik, že mu 9 z 13 členek poroty dalo svůj hlas. Range Rover Evoque vychází z původního jasně rozpoznatelného konceptu designu se siluetou blízkou karoserii kupé typickou dynamicky se svažující střechou a stoupající linií spodní hrany bočních oken. Nová generace disponuje vylepšenými technologiemi a jízdními vlastnostmi. Chytří asistenti nabízejí například „oči“ vzadu v podobě inovativního systému ClearSight nebo lepší schopnosti v terénu díky Terrain Response.

15_Volvo-s60

Sportovní sedan: VOLVO S60

Sportovní sedan Volvo S60 poslaly porotkyně do 2. kola ankety AUTO MÉHO SRDCE s 5 hlasy. Skandinávská elegance v kombinaci s dynamickým postojem společně vytváří u modelu S60 nepřehlédnutelný vzhled. V interiéru navrženém na míru se online intuitivní technologie perfektně doplňují s inovacemi stvořenými pro lidi a s elegantním skandinávským designem. Model je v nabídce také jako plug-in hybrid.

12_Lexus-UX

Hybridní crossover: LEXUS UX

Hybridní crossover Lexus UX 250h, jehož hlavní inženýrkou byla žena, získal dohromady 5 hlasů od odborné poroty. Praktický Lexus UX do města se díky samonabíjecímu hybridnímu pohonu pohybuje ve městě většinu času na elektřinu. Interiér zdobí kůže a jiné kvalitní materiály, spolu s japonskou výšivkovou technikou Sashiko, která se používá například na oděvech pro bojová umění tak, aby byly maximálně pohodlné. Vůz je vybaven nejnovější verzí bezpečnostního paketu Lexus Safety System+. I díky ní dosáhl na plné pětihvězdičkové hodnocení.

190905_skoda_kamiq_monte_carlo-1

Kompaktní SUV: ŠKODA KAMIQ

Kompaktní městské SUV je se 4 hlasy odborné poroty 4. finalistou ankety AUTO MÉHO SRDCE. KAMIQ šikovně spojuje atraktivní design interiéru a exteriéru s moderními technologiemi a pokročilými elektronickými asistenty. Nechybí paleta praktických vychytávek jako například bezdrátové dobíjení mobilu. Z aut, které se dostaly do 2. kola hlasování poroty, je s cenovkou začínající na 379 900 Kč nejdostupnějším modelem.

MINI cooper SE

Elektromobil: MINI Cooper SE

Do druhého kola ankety AUTO MÉHO SRDCE se dostal také elektromobil. Nové MINI Cooper SE je prvním čistě elektricky poháněným prémiovým malým vozem. Kombinuje trvale udržitelnou mobilitu s potěšením z jízdy, výrazným designem a prémiovou kvalitou, která je pro značku MINI typická. Pro tento model specifická lithium-iontová baterie umožňuje dojezd 235 až 270 km. Svůj hlas mu daly 4 ze 13 porotkyň.

Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020 proběhne v rámci slavnostního večera veletrhu AUTOSHOW PRAHA 2020 u příležitosti zahájení 23. ročníku tohoto veletrhu na začátku dubna 2020. Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, ve kterém je od letoška v porotě mezi 40 novinářkami z celého světa také reprezentantka z České republiky.

Zvolte nejlepší auto roku i Vy!

Zúčastněte se hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKAStačí se seznámit s nominovanými modely, vybrat svého favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA poběží do úterý 7. dubna 2020.

Zvolte s námi nejlepší auto z ženského úhlu pohledu. Vstupte do ankety právě zde. Vyberte jeden z 35 nominovaných vozů.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018