PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Pozor: Letní soutěž s Peugeot!

Letní sezóna slibuje mnoho výletů a zážitků s rodinou nejen během plánované dovolené. Pojďte si s námi letošní léto zpříjemnit projížďkou v pohledném esúvéčku Peugeot 2008. Objevte magickou přitažlivost a eleganci osobitého SUV Peugeot 2008. Usedněte do jeho Peugeot i-Cockpitu a oddejte se jízdě! Při řízení vozu vás čekají jedinečné zážitky. Otestujte s námi Peugeot 2008 a povězte nám o tom!

PEUGEOT_2008_1802STYP014

Vyhrajte právě Vy Peugeot 2008 s plnou nádrží na prázdninový víkend dle Vašeho výběru. Stačí odpovědět na jednoduché otázky. Užijte si prázdninový výlet s rodinou nebo přáteli v modelu Peugeot 2008. Kromě zápůjčky vozu s plnou nádrží (třeba jen pro sebe.-)) můžete vyhrát dárkové balíčky od Peugeot pro ty, které máte nejvíc ráda. Ve hře je mimo jiné hrnek z designové kolekce Peugeot Legend, elektronický hledač klíčů, figurka lva z kolekce Peugeot Design Lab nebo model vozu Peugeot.

Zkuste své štěstí a obohaťte své letošní prázdniny.

Pravidla_Peugeot

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018