Právě dnes začíná AUTOSHOW PRAHA 2019

12. 4. 2019

Startuje největší autosalon v České republice! Už 22. ročník veletrhu AUTOSHOW PRAHA letos najdete na nové adrese, v nejmodernějších veletržních prostorách v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

ŠKODA SCALA

Na letošním veletrhu můžete vidět exkluzivně desítky auto novinek. V české premiéře se zde představí ŠKODA KAMIQ, ŠKODA SCALA, VOLKSWAGEN T-CROSS, LEXUS UX nebo například RAM 1500. Jsou zde připraveny expozice prodejců osobních a užitkových automobilů, automobilového příslušenství a doplňků, poskytovatelů finančních služeb. Na veletrhu se už tradičně setkáte nejen s oblíbenými značkami, ale budete si také moci vybrat ze škály doprovodných programů přinášejících interaktivní zábavu, zajímavosti a třeba i příležitosti k setkání se zajímavými osobnostmi.

zena v aute.cz autoshow

Nedílnou součástí AUTOSHOW PRAHA bude opět doprovodný program. Mezi nejatraktivnější budou patřit testovací jízdy v areálu PVA. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost otestovat například též elektromobil Tesla. Náš internetový magazín Žena v autě.cz již popáté zajišťuje doprovodný program pro ženy. Návštěvnice si budou moci na stánku prověřit své vědomosti o správné a bezpečné jízdě, zúčastnit se workshopu správného poutání dětských autosedaček s BabyDirekt.eu a bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky ve spolupráci se Spokojenýpes.cz. Chybět nebude ani líčení a poradenství zdarma Mary Kay. Slavnostně zde také předáme absolutní cenu naší právě skončené soutěže s automobilkou ŠKODA, model OCTAVIA COMBI na celý týden s plnou nádrží zdarma!

Těšíme se na viděnou!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018