PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Výsledky soutěže: Prázdninový poslech s Audiotékou

9. 6. 2017

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že je „lze číst“ při různých činnostech – jízda v autě nebo MHD, úklid a vaření, rukodělné práce nebo při odpočinku. Nadcházející prázdniny jsou perfektní příležitostí, jak cestovat se svými oblíbenými knihami, aniž byste museli zatěžovat svá zavazadla.audioteka1

Poslech mluveného slova si užívají jak dospělí i děti. Audiotéka nabízíme světové autory (Jo Nesbo, Peter May, Jonass Jonasson), ale i českou produkci. Jako první u nás nabízet Audiotéka i audio podobu časopisů Forbes, Respekt, Newsweek a nově i Reportér. V nabídce Audiotéky lze nalézt přes 3 000 titulů s mluveným slovem, nejrůznějších žánrů.

girl-791686_1920

A to od pohádek, přes dramatizace a tituly patřící k osobnímu rozvoji. Nechybí ani klasická díla českých autorů a již zmíněné bestsellery. U většiny titulů je možné stáhnout kapitolu zdarma a poslechnout si hlas v audioknize a její celkové zpracování. Audioknihy je možné si zakoupit přes eshop, ale i v aplikaci pro chytré telefony pro iPhone, Android i Windows Mobile.

V letní soutěži s Audiotékou  jste mohli vyhrát severskou detektivku Sedmikrásky od Kristiny Ohlssonové a Melouch od Michala Viewegha.

Soutěžní otázka: Kdo čte audioknihy Sedmikrásky a Melouch?
Správná odpověď: Petr Pochop a Otakar Brousek ml.
Výherci: Jitka Kimlová (jikim@centrum.cz), Jan Jonáš (janjonas44@gmail.com)

Výherce kontaktuje s předáním ceny portál Audiotéka.cz

Sedmikrásky ukázka

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018