PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Premiéra nové Škoda Fabia a Fabia Combi

9. 4. 2018

Přijďte se za námi od čtvrtka podívat na 21. ročník veletrhu Autoshow na pražském Výstavišti. Kromě našeho stánku nesmíte rozhodně minout stánek NH Car. Škoda Fabia a prodloužená varianta Fabia Combi zde budou mít svou exkluzivní českou premiéru. Třetí generace Škoda Fabia je omlazená a plna inovací. Navíc je lépe vybavena a nabízí ještě bezpečnější svezení. Přijďte si tato oblíbená rodinná auta prohlédnout a seznámit se s nimi.

0005_FABIA

Mladší, krásnější a vybavenější

Nová modernizovaná Fabia má upravenou, výraznou příď. Ta dokáže zaujmout novými, dravějšími LED světlomety a maskou chladiče. Facelift nového modelu Fabia se svými sportovně elegantními křivkami se jednoznačně povedl.

Ještě atletičtější vzhled dodají modelu Fabia nová 18″ kola Vega určená pro variantu hatchback, odkazující na úspěchy své závodní verze na tratích rallye. Zadní světlomety jsou vybaveny LEDkami a mají mnohonásobně kratší reakční dobu než klasické žárovky. Do upraveného zadního nárazníku byly integrovány odrazky, které pomáhají dále zvýšit úroveň bezpečnosti.

0008_FABIA_COMBI

Fabia má trendy multimediální interiér

Interiér se dočkal palubních přístrojů s přepracovaným designem, nových dekoračních lišt, kontrastního prošívání na loketní opěrce ve dveřích a na středové loketní opěrce, sedadla v nejvyšší výbavě Style a volitelná sportovní sedadla budou čalouněna kombinací Suedia/látka. Nová Fabia má také osvětlenou středovou konzolu a standardem je automatické otevírání všech oken.

0015_FABIA_int

Displeje infotainmentu byly sjednoceny na úhlopříčce 6,5″ a systém nabízí širokou konektivitu od Bluetooth® přes USB až po SD karty. K dispozici je také SmartLink+ umožňující zrcadlení smartphonu prostřednictvím služeb MirrorLink®, Apple CarPlay a Android Auto.

 

0018_FABIA_int

Pasažéři na zadních sedadlech budou moci pohodlně ovládat infotainment prostřednictvím svého tabletu nebo telefonu díky aplikaci ŠKODA Media Command, navíc si mohou tablety odložit do držáků upevněných k vodicím kolejnicím hlavových opěrek předních sedadel a dvě USB zásuvky k nabíjení přenosných zařízení. Rozšířil se také seznam praktických Simply Clever prvků o dvě USB zásuvky určené k nabíjení přenosných zařízení, dvojitý koberec v zavazadlovém prostoru a verze kombi bude vybavena vyjímatelnou LED svítilnou.

0048_FABIA_Blind_Spot_Detect

Bezpečnost na prvním místě

Nová Fabia se může pochlubit automatickým přepínáním dálkových a potkávacích světel Auto Light Assist, systémem monitorování dopravy ve slepém úhlu Blind Spot Detect a asistentem Rear Traffic Alert monitorujícím dopravu za vozem například při couvání z parkovacího místa.

0006_FABIA

Benzínová Fabia s výkonem až 110 koní

Motorová paleta se skládá z řadových tříválců (1,0 MPI s výkonem 60 koní nebo 75 koní) a turbodmychadlem přeplňovaného 1,0 TSI (s výkonem 95 a 110 koní), z nichž pouze ten nejsilnější může být kombinován s šestistupňovou manuální nebo sedmistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG, ostatním motorům je vyhrazena pětistupňová manuální převodovka. Cena modernizovaného modelu Fabia startuje od 243 900 Kč.

Sdílet článek:

Více na webu Škoda Auto

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018