PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Přijíždí omlazený Renault Captur

8. 6. 2017

Francouzský crossover neminul uprostřed jeho prodejního období obligátní facelift. Ten přinesl kromě lehce pozměněného vzhledu ve stylu většího modelu Kadjar nové výbavové stupně, včetně luxusní Initiale Paris.

Captur cílí na mladou městkou generaci a daří se mu to. Od roku 2013 patří mezi nejlépe prodávané městské crossovery u nás i v Evropě. Nejvíce nápadnou novinkou exteriéru je nová maska chladiče, plynule navazující na světlomety, které lze pořídit v provedení Full LED, včetně denního svícení. Vzhled „grilu“ se mění v závislosti na stupni výbavy. V duchu hravosti Capturu přináší nejnovější verze nová (dvou)barevná provedení karoserie a interiéru. Celkem je k dispozici 30 různých kombinací. Interiér nabízí nové potahy sedadel, v luxusní Initiale Paris lze nalézt kůži, která ve vybraném provedení může ladit i s barvou karoserie. 

28556

V interiéru prošel modernizací pouze infotainment s dotykovou obrazovkou. Z bezpečnostních asistentů je nově použit systémem sledování mrtvého úhlu a asistent parkování. Za příplatek lze Captur vybavit parkovacími senzory s kamerou. Captur se základním benzinovým tříválcem Energy TCe 90 vyjde na 314 900 korun. S nejlevnějším naftovým agregátem Energy dCi 90 stojí 367 900 korun.

Kompletní ceník naleznete zde.

28526

 

Sdílet článek:

Více na webu Peugeot

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018