foto: Klier.cz

Připravte své vlasy na léto

15. 5. 2023

Léto, teplo, sluníčko, moře a dovolená. Pro nás je to sen a balzám na duši, ne už tak úplně pro naše vlasy. Myslete na ně a připravte je na toto náročné období předem. Odborníci ze salónu Klier přináší několik doporučení, jak na to.

Tipy, jak připravit vlasy na léto

Klier.cz_image_2

Svěřte své vlasy ještě před létem do rukou kadeřníka a nechte si je zastřihnout. Roztřepené konečky můžou způsobit poškození délky vlasů. Pokud vlasy zastřihnete ještě před létem, odmění se vám hebkostí, poddajností a krásným vzhledem. O trošku kratší vlasy se budou v létě také příjemněji nosit a pokožka hlavy se bude méně potit.

Dopřejte vlasům před prázdninami pořádnou dávku péče a výživy. Budou to potřebovat a pomůže jim to přečkat náročné letní období. Skvělý tip je hloubková kúra Fusio Dose od Kérastase. Ampulky se smíchají vlasům na míru podle jejich potřeb, výsledkem je okamžitá a viditelná proměna.

Klier.cz_Kury-na-vlasy-Fusio-Dose-od-Kerastase

Myslete na hydrataci. Té není nikdy dost, obzvlášť v létě. Hydratace je důležitá jak ta vnitřní (dbejte na dostatečný pitný režim), tak i vnější. Hydratační šampon a kondicionér se neztratí, ať už jsou vlasy poškozené, barvené, suché či přírodní. Doporučujeme řadu Nutritive od Kérastase a náš tip je noční vlasové sérum 8H Magic Night Serum, které během spánku skvěle hydratuje a zregeneruje vaše vlasy.

Klíčová je v létě UV ochrana. Sluneční paprsky jsou silné a vlasy nesou velkou zátěž. Produkty s UV filtrem je ochrání, dodají hydrataci, lesk a příjemnou vůni. Zkuste třeba skvělou letní řadu Kérastase Soleil s UV filtry.

Klier.cz_Termoaktivni-obnovujici-pece-pro-oslabene-a-poskozene-vlasy-Kerastase-Resistance-Ciment-Thermique-150-ml-640-Kc

Pokud vlasy barvíte, počítejte s tím, že v létě se barva rychleji vymývá. Sluníčko ji také zesvětluje, někdy přímo nehezky „vyšisuje“. Účinně tomu zabrání používání produktů pro ochranu barvy. Fajn je třeba vlasová řada Kérastase Chroma Absolu.

V létě vlasy nezatěžujte jakoukoli další tepelnou úpravou navíc (žehlička, kulma). „Zabrat“ jim dá dostatečně sluníčko samo. Po mytí vlasy vysušte u kořínků a nechte volně proschnout do 90 %. Délky pak upravte přes kulatý kartáč. Ležérní přirozené vlny, volný cop nebo drdol jsou velmi „in“. Produkty s termoochranou vlasy chrání jak před sluníčkem, tak před tepelnými vlivy při fénování či žehlení.

Klier.cz_nocni-vlasove-serum-pro-poskozene-a-krehke-vlasy_Kerastase-Nutritive-8H-Magic-Night-Serum-90-ml-920-Kc-II

Letní „top“ jsou olejíčky na vlasy. Dodají jim lesk, krásnou vůni a poddajnost. Při použití do vlhkých vlasů pomáhají při rozčesávání a skvěle hydratují. Náš tip je pečující olej pro všechny typy vlasů Professionnel Mythic Oil Huile od L’Oréal nebo univerzální zkrášlující olej Elixir Ultime L´Huile Originale od Kérastase, který je navíc termoochranný.

Není lepší místo pro přípravu vašich vlasů na léto. Salóny najdete na 33 místech České republiky. Postarají se o vás profesionálně vyškolení odborníci, kteří pracuji s nejnovějšími trendy.

Zastavte se kdykoli! V Klieru totiž ví, jak je dnešní doba hektická, proto jsou salóny otevřené 7 dní v týdnu a bez objednávání! Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz. Kvalitní vlasovou kosmetiku pořídíte v salónech Klier nebo online na shop.klier.cz.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018