Zdroj: archiv webu

Připravujeme pro vás program na Autoshow

1. 8. 2016

O prázdninách nezahálíme a připravujeme pro vás atraktivní program na našem stánku na automobilovém veletrhu Autoshow, který se letos koná od čtvrtka 22. září do neděle 25. září. Tentokráte jsme se spojili s BESIP, a tak se můžete těšit na nabitý program zaměřený na bezpečnost. Ale nejen to!

Expozici Besip a Žena v autě.cz letos najdete na venkovní ploše (1800m2) přímo za ústřední halou Průmyslového paláce. Ženy vnímají auta jinak než muži. Na silnici bývají obezřetnější a neriskují. Přesto existuje hned několik příkladů, kdy se řidičky z hlediska bezpečnosti chovají nesprávně. Je to zejména telefonování za jízdy, špatná poloha za volantem, nesprávně ukotvená dětská autosedačka atd. Vyzkoušíte si u nás zásady správné jízdy na testovacím okruhu s modelem ŠKODA Citigo, simulátory otočení vozu a nárazu od týmu BESIP nebo pravidla správného uchycení dětské autosedačky. Děti se budou moci zabavit na dopravním hřišti a také ve skákacím hradu.

dite v aute
Foto: Sabina Kvášová

Cílem společného stánku s BESIP a Žena v autě.cz  bude nejenom upozornit ženy, jak se  bezpečně chovat za volantem, ale také vytvořit příjemné místo setkávání, kde si řidičky budou moci dát dobrou kávu, vzájemně vyměňovat zkušenosti za volantem a zasoutěžit o atraktivní ceny.

Myslet budeme i na ženskou krásu. V expozici nebude chybět možnost nechat se nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay, které seznámí návštěvnice s nejnovějšími trendy v líčení. S velkým potěšením vám zde představíme zcela novou kolekci triček Ženy v autě a BESIP, která jsou nejen pohledná ale i bezpečná díky reflexním prvkům.

Tricko Ridim, co se da
Foto: archiv webu

K vidění také budou originální módní kousky od Zarte, úžasné designové kabelky z bezpečnostních pásů Zaspas a krásné dárkové balíčky od Ženy sro.

Stejně jako loni platí, že každá návštěvnice Autoshow 2016 obdrží soutěžní kartu Žena v autě.cz. Na stánku budou připraveny indicie a nápovědy k jednotlivým otázkám týkající se bezpečnosti, vystavených aut, kosmetiky a bezpečného cestování s dětmi. Hostesky na místě kartu vyhodnotí a za správné zodpovězení otázek předají atraktivní ceny. Tak neváhejte a zapište si datum 22. – 25. září do svých diářů!

navstevnice
Foto: archiv webu

PS: Než bude 19. ročník autosalonu zahájen, zpestříme vám čekání na Autoshow 2016 soutěží, ve které se bude hrát o model ŠKODA Rapid Spaceback na celý týden, vstupenky na Autoshow 2016 a pestré dárkové balíčky s triem barevných očních stínů Neapolitan a laků na nehty od Mary Kay. Sledujte pravidelně náš web, ať víte, který den tuto soutěž odstartujeme!

Těšíme se na vás!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018