Probíhá CARAVANING a v Brně to žije

7. 11. 2019

Právě dnes startuje oblíbený veletrh Caravaning Brno, který na brněnském výstavišti potrvá až do neděle. Zdejší haly připomínají velké luxusní kempy s nabídkou toho nejlepšího, co současná móda cestování s karavanem či obytným vozem nabízí. Přijeďte se podívat na více jak 60 značek karavanů, obytných vozů a dalšího bohatého příslušenství. Neváhejte se zúčastnit také našeho doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi na stánku Žena v autě.

Caravaning Brno 2019

Na ploše 16 tisíc metrů čtverečních své novinky představují vystavovatelé, jako např. Adria karavany Sedlčany, Caravan Metropol, Campingworld Neugebauer, Caravan Centrum Pardubice, Fibich Camping Cars, HV Caravans,  Karavantravel.cz, KOV Velim, Rinen, TOPTRADE a další. Najdete zde také značky Adria, Bürstner, Nisemann + Bischoff, Hymer, Carthago, LMC, Itineo, Rapido, Benimar, Eura Mobi, Dethlefs, Clever Vans, X-Go nebo Frankia. Na výstavě je možné zakoupit také veškeré příslušenství, doplňky a vybavení obytných aut a karavanů, včetně potřeb pro kempování a cestování. Výstavu doplní oblíbený bazar karavanů a obytných vozů a také Caravan Park, díky kterému můžete kempovat přímo v areálu výstaviště. Součástí výstavy je tradičně zajímavý doprovodný program, ve kterém se podělí o své zážitky cestovatelé-karavanisté.

IMG_0282

Doprovodný program pro rodiny s dětmi

Náš stánek Žena v autě.cz na Caravaningu je věnován bezpečnosti a kráse. Na našem stánku si můžete prověřit zásady bezpečné jízdy formou soutěže a workshopů. Ve vystaveném modelu KIA ProCeed, atraktivním prostorném vozu se sexy karoserií shooting brake, ukážeme pravidla správného uchycení dětské autosedačky v modelech od BabyDirekt.eu.

Na Caravaningu, který probíhá paralelně s festivalem LIFE!, jsme také zařadili workshop Strolleringu® o outdoorovém cvičení s kočárkem pro maminky s dětmi. Na stánku se seznámíte s nejnovějšími trendy v líčení a můžete se nechat nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Svou premiéru zde má také naše nová anketa o nejlepší auto očima žen – AUTO MÉHO SRDCE 2020.

Ve speciální úpravě rodinného MPV Peugeot Rifter s originální nástavbou s návštěvnicemi názorně probereme také bezpečné cestování s rodinnými mazlíčky s ukázkami od SpokojenýPes.cz.

Luxusní dlouhé vozy i minikaravany

Ze severních Čech přiváží firma Autocentrum DaP s.r.o. nové modely obytných vozů od značky RIMOR. Jedná se o novou řadu EVO a nový model SUPERBRIG. Za pozornost stojí model EVO 77, který má zvláštní řešení interiéru a to 2 sjížděcí postele a 2 plnohodnotné sezení.

caravaning Brno 2019

Prémiové novinky a speciální minikaravany

Milovníky luxusních vozů jistě zaujme nabídka firmy Car-Star z Prahy – plně integrované útulné vozy Itineo v délce 7 metrů řady Cosy i delší  vozy Itineo řady Traveller pro cestovatele na delší trasy. Car-Star představuje také vozy vlajkové značky Rapido v délkách 7 a 7,5 metru nebo polointegrované vozy, jako například luxusní Rapido 666F a model Itineo PJ740 s elektricky ovládanou spouštěcí postelí, místem pro 5 osob na jízdu i spaní, s odděleným sprchovým koutem.

CAROX+ s.r.o. představuje několik modelů s originálním designem a českou kvalitou. Ručně vyráběné obytné minikaravany z Ústí nad Labem mohou být taženy i za silnějším motocyklem a nabízí se jak pro klasické kempování, tak speciálně upravené typy pro cyklisty, horolezce nebo třeba rybáře. K minikaravanům lze pořídit i nafukovací stany ušité na míru.

Kempujete rádi, ale nechcete pořizovat karavan? Speciální vyjímatelnou vestavbu do dodávkových vozů představuje na výstavě VanBOX, odštěpená výroba společnosti Vacuclean. Díky stavebnicové koncepci si ji může zákazník přizpůsobit dle rozměrů svého vozidla a svých požadavků. Doba montáže nepřesáhne 20 minut a vestavba je vhodná pro majitele a uživatele dodávkových vozů, kteří je chtějí používat jak na práci, tak na bydlení během své rekreace.

Caravaning Brno 2019

Tak na viděnou v Brně!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018