Prosincové mlsání s Kofilou

 „Originální spojení dělá svět krásnější”. To je nejen léty prověřený fakt, ale také název nové série konceptů, které vznikly ve spolupráci UMPRUM. Vše se točilo kolem ikonické čokoládové tyčinky.

Kofila se nově zaměřuje na hledání originálních spojení v každodenním životě a upozorňuje na to, že někdy se stačí podívat na běžné věci jinak, a jejich spojením vytvořit něco nového, nevšedního, originálního. Každý den se pak může stát zapamatovatelným a krásným.

Soutez_kofila_kolaz

Propojení Kofily s uměním má dlouholetou tradici. Původní žlutý obal s mouřenínem vznikl pod rukama českého malíře a ilustrátora Zdeňka Rykra už v roce 1923, historii Kofily psala i řada limitovaných edicí s obaly inspirovanými významnými uměleckými směry nebo ztvárněnými českými a slovenskými umělci. Cílem letošní spolupráce s uměleckými školami je vytvoření uměleckých hodnot, které přetrvají, a získání vizuálního obsahu pro sociální sítě značky.

A abychom si zpříjemnili nadcházející Vánoce, připravili jsme pro vás soutěž o balíčky tyčinek Kofila. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při vylosování.

Pravida Kofila 2019

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018