Zdroj: archiv webu

Půjčujte a vydělávejte svým autem

3. 2. 2018

Lidové moudro praví, že manželky a auta se nepůjčují. V dnešním světě sdílené ekonomiky to však není úplně pravda. Tedy alespoň co se půjčování aut týká.

HoppyGo propojuje majitele aut a řidiče, kteří si chtějí auto pronajmout, a to prostřednictvím mobilní aplikace. Během zápůjček chrání auto i posádku rozšířeným pojištěním, které dnes už myslí takřka na vše. HoppyGo funguje na principu carsharingu. Vy půjčíte své auto člověku, který jej potřebuje v době, kdy vy ne. Jednoduché řešení má však svá pravidla, která musí obě strany dodržovat. Odměnou – kromě zážitku i snadného přivýdělku – je pak to, že jim HoppyGo na oplátku kryje záda. V ceně zápůjčky je rozšířené pojištění proti odcizení, živelním událostem, vandalismu či zpronevěře. Pokud se vašemu autu v době zápůjčky nedejbože přihodí cokoli z uvedených neštěstí, HoppyGo vám zajistí náhradní vozidlo.

vw_beetle_1_1517236259
Foto: archiv webu

Nově mohou mít majitelé přehled o pohybu svého auta a uchovat si tak pocit bezpečí a jistoty, jako by v autě seděli sami. Svého miláčka můžou mít pod kontrolou díky systémům Sherlog R nebo Chytré auto od T-Mobile. Obě řešení nabízí možnost online sledování pohybu auta či vytvoření knihy jízd. Sherlog R navíc zaručuje v případě krádeže přivolání zásahového týmu i koordinaci s Policií ČR. Na všechny klienty HoppyGo navíc čekají výrazně příznivější ceny.

Nezáleží, zda vlastníte starší Felicii nebo zbrusu nové Lamborghini, na všechna auta číhají na silnici i jiná nebezpečí než jen odřené zrcátko či poškrábaný nárazník. Pokud vám přes cestu přeběhne například srnka nebo narazíte na zloděje, žádný strach. Spoluúčast HoppyGo snížilo na 5 000 Kč. A poškození čelního skla je nově dokonce s 0% spoluúčastí.

Na místo obvyklého účtování pojištění po 24 hodinách přechází HoppyGo na účtování jen po 12 hodinách. Díky této změně tak při výpůjčce auta například jen na den a půl ušetříte. Poslední novinkou je úrazové pojištění pro celou posádku vozu HoppyGo v ceně. Připojit se k HoppyGo je jako půjčit auto nejlepšímu kamarádovi – bez problému a s důvěrou.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018