PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Relaxujte ve Volvo S90 Ambiente Concept

29. 4. 2018

Volvo představilo koncept modelu S90 Ambience, které má nabídnout cestujícím na zadních sedadlech během jízdy nevšední relaxační zážitek.

Volvo S90 Ambience Concept

Cestující si mohou prostřednictvím mobilní aplikace v chytrém telefonu vybrat jedno z témat, které je spojené s audio systémem a s vůní ve ventilaci. Po aktivaci vizuální složky jízdního zážitku se strop kabiny promění dle zvoleného motivu například na polární záři, skandinávský les, labutí jezero, souostroví nebo déšť. Každé z témat má za úkol navodit jinou náladu – od příjemné relaxace až po povzbuzení.

Volvo S90 Ambience Concept

Každé z témat je navíc propojeno s jednou ze čtyř vůní vytvořených na míru výrobcem parfémů Byredo. Vůně se uvolňuje ze zásobníku ve středové konzole. Přestože je nyní Volvo S90 Ambience představeno jako koncept, Volvo zřejmě začlení systém do modelů S90 Excellence jako rozšíření jejich výbavové nabídky, dostupného pro čínský trh.

Sdílet článek:

Více na webu Volvo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018