Sexy Cadillac XT4 v roce 2020

18. 12. 2019

Co si přát pod stromeček? Horkou novinkou příštího roku bezpochyby bude Cadillac XT4. Známá americká značka vyvinula speciální verzi pro Evropu, která právě od června bude brázdit české silnice, a to s novým naftovým motorem. Na výběr je ze 7 různých laků karoserie a 7 interiérových variant. Objednávky na nový Cadillac XT4 v Česku zajišťuje společnost United Cars a Žena v autě.cz měla na jejich showroomu exkluzivní možnost si novou XT4 prohlédnout.

United Cars Cadillac XT4

Očekávanou novinkou modelu XT4 je naftový motor o objemu dvou litrů, splňující normu Euro 6d, s výkonem 174 koní a v kombinaci s 9stupňovou automatickou převodovkou. Cadillac XT4 je jako kompaktní SUV s optimálními rozměry do města už od základu velmi dobře vybaven. Základní Launch verze (vycházející z výbavy Premium Luxury) obsahuje dotykový infotainment s navigací, bezdrátové dobíjení, audiosystém Bose, vyhřívaná kožená sedadla, 18″palcová kola, zadní kameru s prostorovým viděním, zpětné interiérové zrcátko s pohledem zadní kamery, automatické parkovací asistenty nebo detekci chodců vzadu.

United Cars Cadillac XT4

Interiér potěší kvalitními materiály, praktickými úložnými prostory, pohodlnými sedadly nebo například ovládáním v českém jazyce. Zavazadlový prostor je velmi prakticky řešen a nabízí 637 litrů objemu.

Cadillac XT4

Cadillac XT4 startuje v opravdu bohaté výbavě na ceně 1 125 000 Kč. Jedná se však o dvoukolku. Za pohon 4×4 je třeba v rámci vyšší verze Launch Edice Sport zaplatit o 165 000 Kč více. Součástí této výbavy je aktivní sportovní odpružení s plynulou regulací tlumení, 20“palcová kola, adaptivní tempomat nebo plně barevný head-up displej.

United Cars Cadillac XT4

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018