Zdroj: archiv webu

Šikovné drobnosti na cestování s dětmi

19. 6. 2017

Cestování k létu neodmyslitelně patří a prázdninová dobrodružství patří pro děti k těm nejkrásnějším. Zabalit celou rodinu dá občas pořádně zabrat a je dobré se na cesty řádně připravit. Klíčem k úspěchu je komfort dětí a také nejrůznější vychytávky, které nám na cestách pomohou. Jakmile jsou totiž v pohodě děti, i my dospělí snáze čelíme onomu všetečnému: „Kdy už tam budeme?“

Pořadač Car Wrap To Go

Pořadač do auta Lässig Car Wrap To Go nejen že pojme všechny nezbytnosti malých cestovatelů, ale také ochrání zadní část sedačky. Pořadač s veselými dětskými motivy má držák na lahev, dvě kapsičky na zip na tajné poklady a přihrádky, do kterých se vejde oblíbená hračka či plyšák. „Kapsář“ se snadno přidělá pomocí popruhu k opěrce hlavy a celý se pak dá odnést s sebou i s obsahem.

Buggy Organizer 

Fakt, že dámským kabelkám kraluje většinou spíše chaos, je všeobecně znám. Nicméně nemusí tomu tak být. Zkuste si na cesty přibalit tašku na kočárek Lässig Buggy Organizer. Má totiž šikovně rozdělené kapsy a řadu přihrádek, takže je velmi jednoduché v ní udržet pořádek. Navíc je ušita z kvalitních materiálů a je na výběr v mnoha vzorech, které báječně vypadají. Snadno lez připevnit k jakémukoliv kočárku pomocí kroužků a budeme mít tak všechny nezbytnosti pro děťátko stále při ruce.

Cestovní polštářek pro krční páteř 

Cestovní polštářek dětem zpříjemní cestování. Do podkovy se hlavička pohodlně opře a ulehčí se i krční páteři. Použít se dá i při hraní, trénování motoriky dětí, nebo jako provizorní polštářek třeba do stanu. Navíc je polštářek vyroben ze speciálního materiálu Outlast, který má termoregulační vlastnosti. Polštářek má slabší stranu do teplejších dnů a silnější stranu do chladných dnů. Jelikož složení s Outlastem zamezuje vzniku pocení, je polštářek ideální i pro osoby s kožními problémy. Vnitřní náplň tvoří polystyrenové mikrokuličky.

Láhev Drinking Bottle 

Děti někdy přes všechnu „práci“ zapomínají na pitný režim. Neustálému připomínání bude rázem konec, když budou mít děti veselou láhev Drinking Bottle. Nejenže se z ní pije brčkem, což děti baví, ale ještě opravdu neteče, ani když se v batůžku omylem otočí – tudíž je skvělá na cestování. Navíc se dá pohodlně zavěsit díky oušku s karabinkou a ještě je s krásnými obrázky zvířecích kamarádů. Maminky ocení nezávadnost plastu této půllitrové lahvičky a možnost umýt láhev bez obav v myčce.

Více na www.lassig-fashion.cz a www.little-angel.info.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018