PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Šikovné vychytávky na dlouhé cesty autem

26. 7. 2018

Hezké počasí láká na výlety, cestování i pravidelné ježdění na chalupu. Navíc je tu doba dovolených a s ní je spojené i cestování autem. Ať už pojedete kamkoli, na dlouhé cestě jistě oceníte těchto pár vychytávek, které vám ji zpříjemní.

Kamera do auta

Pro snadnější dokazování průběhu případných dopravních nehod využijete kameru do auta, která zaznamenává průběh vaší cesty. Navíc si můžete z pořízených záznamů sestříhat videa ze svých cest a nasdílet je vašim přátelům. Jen dávejte pozor, v některých zemích je palubní kamera zakázaná, třeba v Rakousku.

Kamera_do_auta_Auto_Kelly_01

Kamera do auta

 

Chladicí box / autolednička

Pro převážení čerstvých potravin na delší vzdálenosti se vám bude hodit lednice, která se může napájet z klasické autozásuvky na 12 voltů. Lednici můžete umístit do zavazadlového prostoru, za sedadlo, nebo ji na sedadlo připoutat pásy. Chladicí boxy s větším objemem jsou také pro snadnější manipulaci často vybavené kolečky.

Lednice_do_auta_Auto_Kelly

Autolednička

Protiskluzová podložka 

Kam odložit klíče, telefon a jiné drobnosti, aby vám nezapadly pod sedačku? Protiskluzová podložka na palubní desku vám poslouží jako praktické úložné místo, takže budete mít vše stále na očích. Díky speciální protiskluzové vrstvě se nemusíte bát, že vám předměty z podložky spadnou.

Protiskluzova_podlozka_Auto_Kelly

Protiskluzová podložka

Bluetooth handsfree

Telefonování za volantem je nejen nebezpečné, ale můžete za něj dostat i tučnou pokutu. Pokud nemáte Bluetooth handsfree zabudované přímo v autě, doporučujeme si ho pořídit. Nejlépe to s klipem na stínítko. Necloní vám ve výhledu a máte ho blízko pro příjem zvuku. Zapne se také automaticky a propojí s vaším telefonem hned, jak zavřete dveře.

Auto_Kelly_bluetooth handsfree

Bluetooth handsfree

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018