Smyslná nová Mazda3

11. 11. 2013

Nová Mazda3 přijíždí s mnohem svůdnějším lookem, plnějšími tvary a extra ergonomickým interiérem. Pohlédněte na vzhled nového hatchbacku nebo sedanu, ceny startují na 349 900 Kč, respektive 399 900 Kč.

S příchodem nových informačních technologií se mnohé změnilo. Život není takový, jako býval bez chytrých telefonů a sociálních sítí. Proto Mazda přizpůsobila automobil novým podmínkám a přichází se zcela novou koncepcí mobilní konektivity MZD Connect, která se poprvé představuje v novém modelu Mazda3.

Mazda představuje v novém modelu Mazda3 zcela nový interiér, který rozděluje kabinu do dvou zón vymezených středovou konzolou a středovým tunelem: bezpečný, účelný kokpit na straně řidiče a uvolněné, klidné prostředí pro spolujezdce.

Interiér nové Mazdy3 je vybaven širokou paletou nejmodernějších informačních, zábavních i komunikačních systémů. Jejich ovládání je komfortní a především bezpečné. Dvě pracovní zóny – jedna pro bezpečnou jízdu a druhá pro komunikaci a zábavu – vycházejí z filozofie rozdělení vnitřního prostoru do funkčních celků; oběma je společné uživatelsky přívětivé a především bezpečné ovládací rozhraní: ovládací prvky a informace související s řízením vozu jsou rozmístěné tak, aby podporovaly rychlé a přesné reakce řidiče bez zbytečných pohybů.

Head-up display

Nejdůležitější údaje o jízdě, jako je okamžitá rychlost, pokyny navigace nebo informace senzorů bezpečnostního systému i‐ACTIVESENSE, se zobrazují na průhledovém displeji Active Driving Display*. Nová Mazda3 je jeden z prvních modelů ve svém segmentu, které nabízejí průhledový displej – zde v podobě průhledného štítku v horní části palubní desky nad přístrojovým štítem. Skvělé odhlučnění

Interiér nové Mazdy3 je jedním z nejtišších v daném segmentu.

Jízda v nové Mazdě3

Podvozek SKYACTIV‐Chassis a karoserii SKYACTIV‐Body Mazda uplatnila již v CX‐5 a nové Mazdě6. Oba modely ve svých třídách představují radost řízení ve své nejčistší podobě. Lehká konstrukce je zárukou vynikajících jízdních výkonů, špičkové ovladatelnosti, vynikající aerodynamiky, bezpečnosti a kultivovanosti. Tyto kvality se u nové Mazdy3 projevují ještě výrazněji, protože je lehčí a filozofie SKYACTIV se přizpůsobila možnostem kompaktního vozu segmentu C.

Zavazadlový prostor

Nová Mazda3 nabízí lepší přístup do zavazadlového prostoru i jeho využitelnost. Objem vzrostl na 364 l u hatchbacku a 419 l u sedanu.

Sdílet článek:

Více na webu Mazda

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018