Soutěž „Auta a krása patří dohromady 2023“

Auta, ženy a krása patří dohromady, v naší redakci o tom něco víme. I proto vznikla anketa o nejlepší auto roku z pohledu žen AUTO MÉHO SRDCE. Partnerem této unikátní ankety jsou značky RIMMEL, ADIDAS a MEXX. Exkluzivně k této anketě startujeme soutěž o dárkové balíčky s produkty od značek RIMMEL, ADIDAS a MEXX a také vstupenky veletrh FOR BEAUTY.

Tato soutěž volně navazuje na anketu AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto z pohledu žen. Na veletrhu FOR BEAUTY (koná se od 24. do 25. března 2023 v pražských Letňanech) anketa totiž vyvrcholí. Předáme zde hlavní cenu absolutními vítězi letošní ankety.

Soutez_AMS
Soutěž AMS 2023

Právě teď můžete soutěžit o 10 dárkových balíčků. Jejich součástí je make-up Lasting Finish 25h Rimmel, řasenka Thrill Seeker Rimmel, multitasker, dvoufázová rtěnka Provocalips, pudr Stay Matte a lak na nehty od Rimmel, dále roll-on Skin&Mind a sprchový gel od adidas, vůně Simply for her od Mexx a 2 vstupenky na FOR BEAUTY 2023. 

Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte produkty RIMMEL, ADIDAS a MEXX a vstupenky na oblíbený veletrh FOR BEAUTY. Tak neváhejte, vstupte do soutěže.

#rimmellondonczsk #adidas #ActiveSkinAndMind #makingskinmatter #impossibleisnothing #mexxsimply #mexxofficial #essenceofharmony #automehosrdce

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018