Soutěž s anketou AUTO MÉHO SRDCE 2021

AUTO MÉHO SRDCE je anketa o nejlepší auto z pohledu žen. Abychom tuto anketu ještě více zatraktivnili, spouštíme při té příležitosti až do 1. máje unikátní soutěž o luxusní dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku a prémiové laky na nehty. Zúčastněte se i vy a vyhrajte jeden z 10 dárkových balíčků o produkty MAX FACTOR, SALLY HANSEN a WELLA.

Součástí dárkového balíčku je make up od Max Factor Lasting Performance, matná tekutá rtěnka Max Factor X-pert Colour Soft Elixir, lak na nehty Insta Dri a lak good.kind.pure od Sally Hansen a Rich Oil na vlasy od Welly.

mf

Make-up FACEFINITY LASTING PERFORMANCE od Max Factor je dokonalý pro ty, kteří chtějí dosáhnout přirozeně lehkého a jednotného krytí. Přitom tento make-up pleť zatěžkává. Je vysoce výkonný a dlouhotrvající, díky své „touch-proof“ a „sweat-proof“ technologii. Při nanesení se krásně sjednotí s pletí tak, aby zamaskoval nedokonalosti a zároveň zajistil celodenní krytí, které prokazatelně neucpává póry.

SHC1855_PURE_Grid_v4_FINAL_white-09.jpg

Sally Hansen, přední značka v domácí péči o nehty, nabízí lak opravdu pro všechny. Laky Sally Hansen good. kind. pure.™ jsou plant-based (tedy rostlinného původu), se 100% veganským složením. Na výběr je 22 odstínů v bohatých a zemitých tónech se zaměřením na krásné neutrální a pop barvy přírody.

Oil-Comp

Wella Rich Oil dopřeje lehkost a hebkost jako top luxusní vlasové oleje. Jeho složení obsahuje olej z kaméliového čaje, avokáda a kokosu, který dodá vlasům třpyt, lesk a hebkost a ochrání je před lámáním a roztřepenými konečky, což pomáhá udržovat délku vlasů. Jeho lehká textura se vstřebává, aniž by na vlasech a rukou zanechávala mastný film.

Pokud jste se už zúčastnila přidružené ankety o nejlepší auto roku, hlasování veřejnosti nazvané Dámská Autovolenka, doporučujeme vám zkusit štěstí v této soutěži AUTO MÉHO SRDCE. Právě zde totiž můžete vyhrát jeden z 10 dárkových balíčků s kosmetikou MAX FACTOR, SALLY HANSEN a WELLA. Tak neváhejte, vstupte do soutěže (Pravidla soutěže).

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018