PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Květnová soutěž s Babypoint

Zajistit dětem bezpečné a pohodlné cestování patří mezi priority rodičů. Nezbytným základem je kvalitní autosedačka, která zesílí ochranu malých pasažérů při jízdě autem.

Zapojte se do naší jarní soutěže a vyhrajte dětskou autosedačku Trillo LX od společnosti Babypoint, která je českým výrobcem, dovozcem a prodejcem dětského zboží a potřeb. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí (odpověď hledejte na stránkách www.babypoint.eu).

FOT_8458

Autosedačka Trillo LX zajistí bezstarostnou jízdu vašeho rostoucího cestovatele přibližně od jeho 4 let. Díky ní dopřejete vašemu dítěti vynikající úroveň bezpečí, stylu a komfortu. Zvýšená bezpečnost, komplexní ochrana proti bočnímu nárazu doplněná o odnímatelné prvky, ISOSAFE konektory upevní autosedačku na ISOFIX úchyty v automobilu, výškově nastavitelná hlavová opěrka poskytne flexibilní komfort dle aktuální výšky dítěte – to jsou hlavní přednosti Trillo LX.

Kompletní vlastnosti sedačky naleznete zde.

Soutěž probíhá od 1. 5. 2018 – 3. 6. 2018, výherce vyhlásíme 4. 6. 2018.

Pravidla_Babypoint

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018