Zdroj: fotobanka automobilky Honda

Speciální edice Civic Type R

10. 9. 2016

Honda nově představila dvě atraktivní speciální edice výkonného hatchbacku Civic Type R. V nových verzích Black a White Edition ke standardní výbavě přibyla různá unikátní stylistická vylepšení.

Tyto dvě edice vycházejí ze špičkové výbavy GT toho závodního vozu. Modely jsou doplněny o červené prvky na předním i zadním spoileru. Interiéru dominují sedadla, která jsou čalouněna semišovou černou tkaninou a červenými akcenty s dvojitými švy. Ve výbavě je zahrnuta klimatizace, satelitní navigace, prémiový audiosystém s přehrávačem CD, světelný a dešťový senzor a zadní parkovací senzory. Samozřejmostí jsou i vylepšené bezpečnostní systémy, například varování před čelní srážkou nebo varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu.

Tato speciální edice je pro všechny milovnice sportovních a rychlých vozů k dispozici od srpna. Cena startuje na 982 800 Kč.

2KRR16CONFIGCRYSTBLKKG_FR34_BLKEDT
Zdroj: fotobanka automobilky Honda

Sdílet článek:

Více na webu Honda

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018