Speciální letní dárky od Porsche

13. 7. 2012

Doba dovolených se blíží a pro milovníky letních oslav jsou připraveny designové doplňky v podobě Porsche Classic Cooler s uzávěrem na vinné láhve či sadou sklenic na long drinky. Pro nadšence vytříbeného životního stylu je připravena limitovaná sérié šálků, prostírání, módní kolekce triček či elegantní nákupní taška s retro deštníkem v barevném designu série Colour of 1968.

Pro sport a volné chvíle jsou jízdní kola Porsche Bike v provedení S a RS nebo dětské kolo s hlinikovým rámem nepostradatelnou součástí letního dne. Moderní souprava speedminton obsahující rakety z uhlíkového kompozitu a sada míčků oživí odpočinek u bazénu či na louce. Produkty z jedinečné sportovní kolekce Martiniy Racing budou zajisté vhodnými doplňky pro letní období.

Produkty a mnoho dalších zajímavostí, jsou k dostání výhradně v Porsche Centrech a na webové stránce www.porsche.cz v sekci Driver´s Selection by Porsche Design.

Sdílet článek:

Více na webu Porsche

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018