Sportovní, elegantní, chic a hlavně smart!

22. 4. 2011

Jaro je již cítit ve vzduchu a kultovní značka městských vozů smart představila trendy módní kolekci pro přicházející teplejší období roku. Nová smart kolekce 2011/2012 je určena pro lidi, kteří milují netradiční styl, městský život a jdou s duchem doby.

Atraktivní neotřelý vzhled, moderní střihy, propracované detaily a kvalitní materiály jsou hlavními přednostmi nové inovativní kolekce smart a propůjčují jí pohodovou atmosféru. Lifestylová značka městských automobilů smart se vtělila do jednotlivých prvků kolekce a propůjčila jim typický výraz životního stylu pulsujícího města.

Kolekce ztvárňuje různá témata týkající se městského životního stylu smart, jako je e-mobilita, doplňky smart BRABUS a plážový volejbal. Vše souvisí s filozofii úspěšného modelu smart fortwo: trendy řešení městské mobility, radost ze života a otevřený přístup k ekologii.

 Nejvýraznějšími novinkami kolekce jsou smart mikiny pro muže a ženy, polo trička, bundy, tašky, bowlingový bag a speciální taška pro hráče plážového volejbalu, která byla navržena společně s firmou Deuter. Všechno oblečení a doplňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v duchu mladého, svobodného designu. Vybírat můžeme z trendy triček, čepic, obalů na notebook a iPhone, psacích per, klíčenek a dalších stylových kousků, mezi nimiž najdeme i vtipnou kolekci pro batolata. Ta nabízí dětské bryndáčky, kombinézky a dupačky.

Smart kolekce nás mile překvapí příznivými cenami, které rovněž zapadají do filosofie této značky. Oděvy z nové kolekce jsou k dispozici v rozmezí od 750,- do 2000,- korun a doplňky lze pořídit v ceně mezi 150,- a 2500,-.

Celá smart kolekce je k dispozici na www.smart.com/collection a u jednotlivých dealerů Mercdes-Benz.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018